eui headUkrainian (UA)English (United Kingdom)

Останні новини(05/25/19) ПЕРШИЙ «МОЛОДІЖНИЙ ДАВОС» У КИЄВІ

ПЕРШИЙ «МОЛОДІЖНИЙ ДАВОС» У КИЄВІ 22 квітня студентському активу ФМВ НАУ випала можливість долучитись до «молодіжного Давосу» в Міжнародний культурний центр «Syaivo». Формат подібного заходу у всіх на слуху, але в Україні не є розвиненим, тому наші студенти стали частиною ...
Читати далі...

(05/25/19) Що таке стереотипи?Як впливати на поведінку людей та контролювати свою? Як розпізнавати маніпуляції та уникати їх?

Що таке стереотипи? Як впливати на поведінку людей та контролювати свою? Як розпізнавати маніпуляції та уникати їх? Відповіді на ці та багато інших питань отрмали представники Студентської Ради ФМВ на ІІ етапі тренінгів з психології «КОД для успіху» у Міжнародному культ...
Читати далі...

(05/22/19) Технології креативності у викладанні

Тренінг «Технології креативності у викладанні» 21 травня доценти кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу І. Набок, З. Пічкурова та М. Ричка взяли участь у тренінгу «Технології креативності у викладанні» з циклу 3-денної Школи розвитку викладача, організованом...
Читати далі...

(05/19/19) «Робоча майстерня» від туристичного оператора Join UP!

                 «Робоча майстерня» від туристичного оператора Join UP! 15 травня 2019 р. на студентів другого курсу спеціальності «Туризм» чекала справжня пригода. Партнер кафедри країнознавства і туризму факультету міжнародних відносин НАУ – компанія Join UP! – запросила майже 30 ...
Читати далі...

(05/19/19) 15 травня 2019 року

                                                 Студенти Факультету на Києвській ГЕС 15 травня 2019 року студенти Факультету міжнародних відносин спеціальності «Туризм» у рамках навчальної практики відвідали Київську ГЕС у м. ...
Читати далі...

1Підписання Меморандуму про співпрацю НАУ з Університетом 

                       Грузії та Кавказьким університетом


Декан Факультету міжнародних відносин НАУ Юрій Волошин у рамках робочого візиту до м. Тбілісі (Грузія) зустрівся з ректором Університету Грузії Костянтином Топурією та президентом Кавказького університету Кахою Шангелія з метою налагодження співпраці між навчальними закладами вищої освіти. Результатом зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю між Національним авіаційним університетом з Університетом Грузії та Кавказьким університетом.

1
            Університет Грузії (UG), розташований в Тбілісі, є одним з провідних та найбільшим серед приватних університетів Грузії, в якому навчається більше 6000 місцевих та іноземних студентів. В університеті акредитовані програми трьох рівнів вищої освіти (бакалаврат, магістратура та докторантура). Навчальний заклад веде активну міжнародну співпрацю з навчальними закладами у всьому світі. Кавказький університет заснований у 2004 році на базі Кавказькоїшколи бізнесу разом із Державним університетом штату Джорджия (Атланта, США). Сьогодні Університет є одним з провідних вищих навчальних закладів в Грузії і регіоні Південного Кавказу. Здійснюється підготовка за напрямами: права, бізнесу, засобів масової інформації, комп’ютерних технологій, державного управління, соціальних наук, туризму, охорони здоровя та ін. В університеті також активно діє магістерська підготовка та докторантура.

1
Підписані угоди, спрямовані на розвиток та поглиблення співробітництва при вирішенні завдань у сфері науково-технічного прогресу й підвищення ефективності навчальної та науково-дослідницької роботи в університетах, включає в себе довгострокові спільні проекти, взаємний обмін у сфері підготовки та перепідготовки студентів та фахівців усіх рівнів, а також проведення наукових досліджень на основі рівноправності та взаємоповаги.

Меморандум дає можливість студентам обох національностей організовувати та брати участь у симпозіумах, конференціях, семінарах, проводити спільні дослідження та консультації, що сприятиме обміну досвідом, учбово-методичними матеріалами, напрацюваннями, а це дозволить готувати висококваліфікованих фахівців затребуваних на ринку праці.

В рамках робочої поїздки Юрій Волошин мав можливість проведення переговорів із виконавчим директором Асоціації приватних вищих навчальних закладів Зазою Маруашвілі, який висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю та повноцінне партнерство НАУ та Асоціації.

У рамках робочого візиту Юрій Волошин мав змогу ознайомитися з умовами навчання та проживання студентів. Мав приємну можливість поспілкуватися зі студентами та викладачами університетів.


1 Угодами передбачені можливості обміну студентами в рамках навчального процесу та практики; обмін знаннями за програмами стажування і підвищення кваліфікації; літні школи; співпраця між органами студентського самоврядування; участь у консорціумі університетського співробітництва, спільна розробка науково-теоретичних і прикладних задач по розробці сучасних міжнародних стандартів; проведення наукових досліджень і впровадження їх результатів, спільна діяльність в науково-практичних програмах і грантових проектах; дослідження досвіду міждержавної інтеграції наших держав в європейський політико-правовий простір та ін.

Підписання Меморандуму про співпрацю є кроком НАУ на шляху до розвитку, підвищення якості освіти, сприяння отриманню студентами та викладачами міжнародного досвіду, обміну знаннями та науковими здобутками.

1

1

1