eui headUkrainian (UA)English (United Kingdom)

Останні новини(06/24/19) Декана Факультету міжнародних відносин Юрія Волошина обрано Головою Науково-експертної ради Національного агенства з питань запобігання корупції.

Декана Факультету міжнародних відносин Юрія Волошина обрано Головою Науково-експертної ради Національного агенства з питань запобігання корупції. 21 червня 2019 року відбулося спільне засідання керівництва Національного агентства з питань запобігання корупції з членам...
Читати далі...

(06/21/19) «Висновки Великої Палати Верховного Суду у адміністративних та кримінальних справах»,

Старший викладач кафедри міжнародного права Ірина Лесь прийняла участь у правовому практикумі «Висновки Великої Палати Верховного Суду у адміністративних та кримінальних справах», який відбувся 21 червня 2019 року на базі Національної академії прокуратури України за спри...
Читати далі...

(06/20/19) “O-FEST” 2019

Факультет міжнародних відносин відзначено дипломом партнера Сьомого міжнародного музичного фестивалю “O-FEST” 2019 за підтримку фестивалю та значний внесок у розвиток міжнародних культурних зв`язків. Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу “O-FEST” вперш...
Читати далі...

(06/19/19) Дбаємо про майбутнє вже сьогодні

Дбаємо про майбутнє вже сьогодні «Літня школа-2019» – новий проект НАУ. Учні 10-х класів закладів освіти м. Києва і регіонів України за власним бажанням прибули до університету з 06.06.2019 р. по 14.06.2019 р., аби поєднати активні заняття зі змістовним відпочинком, свідомо обрати майб...
Читати далі...

(06/18/19) Тримаємо руку на пульсі! Медичний туризм набирає оберти

Тримаємо руку на пульсі! Медичний туризм набирає оберти 11-12 червня 2019 р. у виставковому центрі «ACCO International» (Київ) відбулися VIII Міжнародна виставка медичного та оздоровчого туризму, а також Міжнародний конгрес медичного туризму. Обидва заходи об'єднали провідних гравців ...
Читати далі...

1Під час проходження навчальної практики «Вступ до фаху» студенти 1 курсу зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини» та «Міжнародний бізнес» Навчально-наукового інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету з 11 по 24 червня 2018 року відвідали Музей грошей Національного банку України (12 червня), Сесійний будинок Верховної Ради України (15 червня), Національний музей «Чорнобиль» (14 червня), Музей “Жуляни” (18 червня), Музей історії української дипломатичної служби Міністерства зовнішніх справ України (20 червня).

Музей грошей НБУ – культурний центр і освітня платформа, діяльність якої спрямована на висвітлення історичних аспектів та підвищення рівня фінансової грамотності населення. В музеї студентам розповіли про зародження і розвиток фінансово-грошових відносин на території України з найдавніших часів до сьогодення. Студенти прослухали змістовну лекцію «Поведінкова економіка: як ми приймаємо фінансові рішення». Також цікаво було побачити повну колекцію пам’ятних монет України та виготовити сувенірну монету на згадку.

Метою екскурсії Сесійним будинком Верховної Ради України було знайомство студентів з приміщеннями Верховної Ради України та організацією роботи парламенту. Завдяки екскурсії у студентів, була можливість потрапити всередину однієї з найвідоміших будівель Києва та України. Під час екскурсії студенти побачили унікальні речі та приміщення: синьо-жовтий прапор, який був внесений депутатами до сесійної зали Верховної Ради; картини, які прикрашають стіни приміщень уряду; балкон, звідки видно робочі місця нардепів; конференц-зал та багато іншого. Студенти побували в залі засідань, конференц-залі і кулуарах, в які входять численні коридори на другому і третьому поверхах, де депутати проходять реєстрацію і спілкуються між собою в неформальній обстановці. Також, екскурсанти дізналися багато цікавих фактів з історії та сьогодення головного будинку Верховної Ради України.

У музеї «Чорнобиль» студенти дізнались про Чорнобильську катастрофу та її наслідки для України й усього світу. Експозиція музею побудована на символах та моральних вченнях, а кожен експонат – це разючий емоційний елемент, який попереджає про наслідки людської безвідповідальності та байдужості. Центральним експонатом є дорога із вирваною з коренем яблунею – символом достатку та процвітання. Вздовж дороги – знаки, що розповідають про 76 населених пунктів, які були стерті з життя внаслідок техногенної аварії. Під час екскурсії студентам було запропоновано перегляд документальних відео матеріалів, діючих макетів та діорами.

У державному музеї авіації студенти побачили колекцію літаків, які є гордістю вітчизняної науки та техніки. Державний музей авіації України імені О.К. Антонова є наймолодшим і, в той же час, найбільшим історико-технічним музеєм країни. Він був створений в 2003 році, увінчавши своїм відкриттям найбільшу дату – 100-ліття світової авіації. Музей розмістився на території колишньої учбово-авіаційної бази (УАТБ) КІІЦА (нині НАУ), а приписані до неї літаки стали ядром його колекції. Втім, почавшись всього з 30 бортів, сьогодні Жуляни володіють експозицією вже в майже 70 літаків і вертольотів.

Під час відвідин музею історії української дипломатичної служби МЗС України майбутні дипломати отримали змогу ознайомитися з історією української дипломатії з часів формування української державності до сьогодення. Так, зовнішньополітична служба України має давні традиції, засновані, передусім, на дипломатичному досвіді Київської Русі-України. Водночас, витоки української дипломатії є значно глибшими. Відтак, її коріння слід шукати на стику візантійської і римської традицій, що лежать в основі усіх сучасних європейських держав. Також студенти дізналися про видатні постаті українських дипломатів, історичний досвід діяльності української держави на міжнародній арені.

Не менш цікавим видалося учасникам екскурсії ознайомлення із експозицією Музею, у складі якої – історичні документи, матеріали, фактичні свідчення про шляхи розвитку дипломатії в Україні, пам'ятні подарунки, що репрезентують відносини МЗС з іноземними державами.

Сподіваємося, що подібні заходи сприятимуть формуванню високопрофесійних навичок та вмінь у майбутніх фахівців в галузі міжнародних економічних відносин та допоможуть розвинути високий рівень свідомості та культури студентської молоді.

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1