eui headUkrainian (UA)English (United Kingdom)

Останні новини(05/22/18) 17 травня 2018 року в Навчально-науковому інституті міжнародних відносин відбулася науково-практична конференція молодих учених і студентів «Актуальні проблеми соціальних комунікацій»

17 травня 2018 року в Навчально-науковому інституті міжнародних відносин  відбулася науково-практична конференція молодих учених і студентів «Актуальні проблеми соціальних комунікацій», організована кафедрою журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю. Члени оргко...
Читати далі...

(05/22/18) з 28 травня по 13 червня 2018 року відбудеться XXI всеукраїнська інтернет-конференція «Наукова думка сучасності і майбутнього»

Шановні науковці! Ми ради запросити Вас до участі у двадцять першій всеукраїнській практично-пізнавальній конференції «Наукова думка сучасності і майбутнього», яка відбудеться з 28 травня по 13 червня 2018 року. Ми пропонуємо надрукувати свою наукову працю за будь-я...
Читати далі...

(05/10/18) В Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

В Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». В оцінюванні заключного ...
Читати далі...

(05/08/18) Доцент кафедри іноземних мов Навчально-наукового інституту міжнародних відносин викладач французької мови Євгеній Мельник став переможцем міжнародного конкурсу, який щорічно проводить Асоціація «Chansons sans frontières»

Доцент кафедри іноземних мов Навчально-наукового інституту міжнародних відносин викладач французької мови Євгеній Мельник став переможцем міжнародного конкурсу, який щорічно проводить Асоціація «Chansons sans frontières» («Пісні без кордонів»). Починаючи з 2005 року Асоціація о...
Читати далі...

(04/28/18) Запрошуємо Вас взяти участь у VIII Всесвітньому конгресі “Авіація у XXI столітті” – “Безпека в авіації та космічні технології”

Інформаційний лист (ukr) ...
Читати далі...

1

Студенти Навчально-наукового інституту Національного авіаційного університету готуються до майбутньої роботи

22 січня 2018 року відбулася урочиста церемонія відкриття «Програми стажування у Верховній Раді України у 2018 році». Програма має на меті залучити молодь до участі у законотворчому процесі та процесі прийняття управлінських рішень державного масштабу. Стажування у ВРУ слугує своєрідною «соціальною платформою» для майбутнього працевлаштування інтернів, відкриваючи їм широкі перспективи.

За час існування Програми її учасниками стали майже 1700 осіб, четверо з яких були обрані народними депутатами. Лише з попереднього випуску троє осіб працюють у секретаріатах комітетів, а 15 – помічниками народних депутатів. Щороку близько 30% випускників Програми отримують пропозиції роботи у сфері державної служби і, приймаючи їх, якісно оновлюють кадровий потенціал державних установ. Цього року 50 інтернів пройдуть навчання в секретаріатах комітетів та структурних підрозділах апарату Верховної Ради. Ще шість осіб стажуватимуться в секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, двоє – у Європейському інформаційно-дослідницькому центрі при парламенті і по одній особі – в Інституті законодавства Верховної Ради та Програмі USAID «Рада». «Молоді хлопці та дівчата матимуть змогу проходити стажування у Верховній Раді України. Це для нас і велика честь, і велика відповідальність», – наголосив А. В. Парубій. Окрім того, голова ВРУ подякував Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) за багаторічну фінансову підтримку Програми. Також А. В. Парубій висловив вдячність за допомогу в стажуванні Асоціації випускників Програми та громадській організації «Ліга інтернів». «Спільними зусиллями ми забезпечуємо рівний доступ до стажування і намагаємось організувати роботу», – зауважив Голова парламенту.

Цьогорічний конкурсний відбір здійснювався у два тури, які складалися із конкурсу аплікаційних форм та індивідуальної співбесіди відібраних у першому турі конкурсантів з Комісією з питань стажування.

На програму стажування в апараті Верховної Ради України у 2018 році було подано понад 450 заявок. Переможцями стали шістдесят осіб, які впродовж шести місяців будуть пізнавати роботу законодавчого органу України, вивчати законотворчий процес та робити «перші кроки» у сфері державної служби й політики. Інтерни протягом визначеного часу будуть залучені до участі у законопроектній роботі, здійсненні аналітичних досліджень, проведенні комітетських, парламентських слухань, круглих столів, фахових заходів тощо. Оскільки Програма безпосередньо спрямована на отримання нових знань, то навчанню учасників приділятимуть особливу увагу – вони прослухають низку лекцій про роботу Парламенту та взаємодію з іншими органами влади, особливості державної служби тощо. У рамках стажування передбачається проведення зустрічей з народними депутатами, політичними та громадськими діячами, науковцями, що у свою чергу сприятиме розвитку лідерського потенціалу інтернів. Таким чином, Програма спрямована на всебічний розвиток молодих людей, щоб якомога ширше ознайомити їх із функціонуванням парламенту.

Однією з переможниць у конкурсі на стажування стала студентка Навчально-наукового інституту Міжнародних відносин Національного авіаційного університету, Стасів Владислава, яка навчається на 5 курсі за спеціальністю «Міжнародне право». Владислава є старостою групи, активно бере участь в міжнародних наукових конференціях та гуртках з міжнародного права. Студентка є учасницею стипендіального конкурсу «Завтра.UA» з роботою на тему: «Порівняльний аналіз зловживання владою або службовим становищем у континентальній Європі та в Україні», закінчила англомовні курси «International house in Malta», англомовні курси «Link school in Malta», англомовні курси підготовки до IELTS від «Study.ua», займається неформальною освітою від Сoursera за курсом «Introduction to Environmental Law and Policy» Університету Північної Кароліни в Чапел-Хілл.

Владислава неодноразово брала участь в благодійних акціях, таких як «Допомога Святошинському будинку-інтернату», «Благодійний ярмарок для АТО», «Допомога дітям-переселенцям з сходу України», «Допомога притулку для тварин». Також дівчина є координатором та модератором «Благодійного ярмарку допомоги дітям з ОХМАДИТУ», волонтером на заході «Схід-Експо 2017» від ПРООН в Україні та Торгово-промислової палати України, учасницею змагань міжнародних судових дебатів імені Філіпа Джессапа.

Отже, Програма стажування відкриває нові горизонти для тих, хто прагне проявити себе в державних органах влади. Оскільки, інтерни мають змогу ознайомитися з повсякденною роботою Верховної Ради, вони зрозуміють особливості роботи органу та його апарату. Впевнені, що активні, цілеспрямовані студенти Національного авіаційного університету інституту Міжнародних відносин будуть гідно представляти інститут у найвищих державних органах, формуючи нову професійну політичну еліту. Маємо надію, що в майбутньому вони вдосконалять апарат державної влади і виведуть Україну на гідне місце серед європейських держав.

 

1 1