eui headUkrainian (UA)English (United Kingdom)

Останні новини(02/12/19) Мюзикл Роба Маршалла "Дев'ять"

Арт-студія «Склянка води» та Факультет міжнародних відносин запрошує всіх охочих на театралізовану виставу «Кіно, Італія та Любов», – за мотивами мюзиклу Роба Маршалла «Дев’ять». Це історія про всесвітньо відомого режисера Гвідо Контіні та його внутрішній світ, сповн...
Читати далі...

(02/09/19) Юрія Волошина призначено деканом Факультету міжнародних відносин

Юрія Волошина призначено деканом Факультету міжнародних відносин Ректор Володимир Ісаєнко відрекомендував колективу Факультету міжнародних відносин новопризначеного декана – Юрія Волошина, завідувача кафедри міжнародного права, доктора юридичних наук, професора, За...
Читати далі...

(02/07/19) 1-3 лютого 2019 року студенти кафедри міжнародного права Факультету міжнародних відносин 3, 4 та 5 курсів взяли участь у всесвітніх судових дебатах з міжнародного публічного права імені Філіпа Джессапа.

КОМАНДА ФАКУЛЬТЕТУ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН НАУ УВІЙШЛА ДО ТОП-6  КОМАНД УКРАЇНИ У ВСЕСВІТНІХ СУДОВИХ ДЕБАТАХ З МІЖНАРОДНОГО ПУБЛІЧНОГО ПРАВА ІМЕНІ ФІЛІПА ДЖЕССАПА ТА ЇДЕ НА ЗМАГАННЯ ДО ВАШИНГОНУ 1-3 лютого 2019 року студенти кафедри міжнародного права Факультету між...
Читати далі...

(12/20/18) 17 грудня на кафедрі іноземних мов ННІМВ було проведено традиційний навчально-виховний захід «Моє останнє заняття з іспанської мови»

17 грудня на кафедрі іноземних мов ННІМВ було проведено традиційний навчально-виховний захід «Моє останнє заняття з іспанської мови», присвячений закінченню курсу викладання іспанської мови студентам 4-го курсу, а також Різдвяним святам. Захід підготували викладачі ісп...
Читати далі...

(12/13/18) 10 грудня 2018 р. у межах кафедри міжнародного права Національного авіаційного університету під керівництвом завідувача кафедри д.ю.н., проф. Ю.О.Волошина та доцента кафедри к.ю.н. К.А.Важної відбувся чудовий науковий захід

10 грудня 2018 р. у межах кафедри міжнародного права Національного авіаційного університету під керівництвом завідувача кафедри д.ю.н., проф. Ю.О.Волошина та доцента кафедри к.ю.н. К.А.Важної відбувся чудовий науковий захід - студентський науковий гурток на тему «Право міжнар...
Читати далі...

1

Студенти Навчально-наукового інституту Національного авіаційного університету готуються до майбутньої роботи

22 січня 2018 року відбулася урочиста церемонія відкриття «Програми стажування у Верховній Раді України у 2018 році». Програма має на меті залучити молодь до участі у законотворчому процесі та процесі прийняття управлінських рішень державного масштабу. Стажування у ВРУ слугує своєрідною «соціальною платформою» для майбутнього працевлаштування інтернів, відкриваючи їм широкі перспективи.

За час існування Програми її учасниками стали майже 1700 осіб, четверо з яких були обрані народними депутатами. Лише з попереднього випуску троє осіб працюють у секретаріатах комітетів, а 15 – помічниками народних депутатів. Щороку близько 30% випускників Програми отримують пропозиції роботи у сфері державної служби і, приймаючи їх, якісно оновлюють кадровий потенціал державних установ. Цього року 50 інтернів пройдуть навчання в секретаріатах комітетів та структурних підрозділах апарату Верховної Ради. Ще шість осіб стажуватимуться в секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, двоє – у Європейському інформаційно-дослідницькому центрі при парламенті і по одній особі – в Інституті законодавства Верховної Ради та Програмі USAID «Рада». «Молоді хлопці та дівчата матимуть змогу проходити стажування у Верховній Раді України. Це для нас і велика честь, і велика відповідальність», – наголосив А. В. Парубій. Окрім того, голова ВРУ подякував Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) за багаторічну фінансову підтримку Програми. Також А. В. Парубій висловив вдячність за допомогу в стажуванні Асоціації випускників Програми та громадській організації «Ліга інтернів». «Спільними зусиллями ми забезпечуємо рівний доступ до стажування і намагаємось організувати роботу», – зауважив Голова парламенту.

Цьогорічний конкурсний відбір здійснювався у два тури, які складалися із конкурсу аплікаційних форм та індивідуальної співбесіди відібраних у першому турі конкурсантів з Комісією з питань стажування.

На програму стажування в апараті Верховної Ради України у 2018 році було подано понад 450 заявок. Переможцями стали шістдесят осіб, які впродовж шести місяців будуть пізнавати роботу законодавчого органу України, вивчати законотворчий процес та робити «перші кроки» у сфері державної служби й політики. Інтерни протягом визначеного часу будуть залучені до участі у законопроектній роботі, здійсненні аналітичних досліджень, проведенні комітетських, парламентських слухань, круглих столів, фахових заходів тощо. Оскільки Програма безпосередньо спрямована на отримання нових знань, то навчанню учасників приділятимуть особливу увагу – вони прослухають низку лекцій про роботу Парламенту та взаємодію з іншими органами влади, особливості державної служби тощо. У рамках стажування передбачається проведення зустрічей з народними депутатами, політичними та громадськими діячами, науковцями, що у свою чергу сприятиме розвитку лідерського потенціалу інтернів. Таким чином, Програма спрямована на всебічний розвиток молодих людей, щоб якомога ширше ознайомити їх із функціонуванням парламенту.

Однією з переможниць у конкурсі на стажування стала студентка Навчально-наукового інституту Міжнародних відносин Національного авіаційного університету, Стасів Владислава, яка навчається на 5 курсі за спеціальністю «Міжнародне право». Владислава є старостою групи, активно бере участь в міжнародних наукових конференціях та гуртках з міжнародного права. Студентка є учасницею стипендіального конкурсу «Завтра.UA» з роботою на тему: «Порівняльний аналіз зловживання владою або службовим становищем у континентальній Європі та в Україні», закінчила англомовні курси «International house in Malta», англомовні курси «Link school in Malta», англомовні курси підготовки до IELTS від «Study.ua», займається неформальною освітою від Сoursera за курсом «Introduction to Environmental Law and Policy» Університету Північної Кароліни в Чапел-Хілл.

Владислава неодноразово брала участь в благодійних акціях, таких як «Допомога Святошинському будинку-інтернату», «Благодійний ярмарок для АТО», «Допомога дітям-переселенцям з сходу України», «Допомога притулку для тварин». Також дівчина є координатором та модератором «Благодійного ярмарку допомоги дітям з ОХМАДИТУ», волонтером на заході «Схід-Експо 2017» від ПРООН в Україні та Торгово-промислової палати України, учасницею змагань міжнародних судових дебатів імені Філіпа Джессапа.

Отже, Програма стажування відкриває нові горизонти для тих, хто прагне проявити себе в державних органах влади. Оскільки, інтерни мають змогу ознайомитися з повсякденною роботою Верховної Ради, вони зрозуміють особливості роботи органу та його апарату. Впевнені, що активні, цілеспрямовані студенти Національного авіаційного університету інституту Міжнародних відносин будуть гідно представляти інститут у найвищих державних органах, формуючи нову професійну політичну еліту. Маємо надію, що в майбутньому вони вдосконалять апарат державної влади і виведуть Україну на гідне місце серед європейських держав.

 

1 1