eui headUkrainian (UA)English (United Kingdom)

Останні новини(06/25/19) Викладачі кафедри міжнародної економіки та бізнесу пройшли підвищення кваліфікації

Викладачі кафедри міжнародної економіки та бізнесу пройшли підвищення кваліфікації Інна Набок та Олена Пасічник пройшли підвищення кваліфікації в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук Украї...
Читати далі...

(06/25/19) Національний музей історії України

З 10 по 23 червня студенти першого курсу спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» проходили навчальну практику «Вступ до фаху», під час якої відвідали Національний музей історії України, Музей грошей Національного банку України, Музей історії Київського метропо...
Читати далі...

(06/25/19) NAU #1090-002361

(06/25/19) На Факультеті міжнародних відносин Національного авіаційного університету відбулася зустріч між представниками ФМВ та гостями з Португальського Політехнічного інституту.

На Факультеті міжнародних відносин Національного авіаційного університету відбулася зустріч між представниками ФМВ та гостями з Португальського Політехнічного інституту. Зустріч проходила в теплій та дружній атмосфері. За результатами переговорів декан Факультету мі...
Читати далі...

(06/25/19) Запрошуємо на навчання до аспірантури за спеціальністю 292 «Міжнародні економічні відносини»

Запрошуємо на навчання до аспірантури На кафедрі міжнародних економічних відносин і бізнесу діє аспірантура за спеціальністю 292 "Міжнародні економічні відносини", галузь знань 29 "Міжнародні відносини". Доктор філософії - це освітній і водночас перший науковий ступінь...
Читати далі...

Вітаємо переможців VI Всеукраїнської олімпіади серед студентів технічних вищих навчальних закладів України

15 травня 2019 р. відбувся другий тур VI Всеукраїнської олімпіади серед студентів технічних вищих навчальних закладів з дисципліни «Проектування видавничо-поліграфічного виробництва», який був організований кафедрою репрографії Видавничо-поліграфічного інституту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». В олімпіаді традиційно вже четвертий рік поспіль приймали участь студенти 2, 3 і 4 курсів кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій Факультету міжнародних відносин НАУ.
Завдання складалося з двох частин: теоретичної (10 тестових завдань) і практичної (одне завдання на вибір з чотирьох запропонованих варіантів - проектування оригінал-макету друкованого книжкового видання, проектування електронного видання, проектування оригінал-макету картонного споживчого паковання, проектування оригінал-макету гнучкого паковання). Наші олімпійці виконали всі завдання і успішно дійшли до фіналу.
У олімпійській скриньці перемог студентів-мультимедійщиків диплом ІІІ ступеня та чотири дипломи лауреатів.
Переможцем олімпіади стала – Рябоконь Валентина, студентка ІІІ курсу виборола почесне ІІІ місце.
Учасники олімпіади діляться враженнями.
Міфтахова Діана, 4 курс (призер минулорічної олімпіади, ІІ місце) - «Я обрала завданням із пакуванням фармацевтичних засобів. Провела дослідження стосовно того, чим регламентується така продукція і яким вимога вона повинна відповідати. Вважаю, що із заданням впоралася добре».
Чорна Юліанія, 3 курс – «Моїм завданням було створити гнучке пакування молока. Під час роботи використала всі знання здобуті за три роки навчання, зокрема на дисциплінах "Основи типографіки", "Теорія кольору", "Додрукарське опрацювання інформації". Участь в олімпіаді дала мені можливість поспілкуватися з людьми зі схожими інтересами та поділитися досвідом здобутим у даній сфері. Щиро рада, що одне з призових місць дісталося представниці нашого університету. Також дякую КПІ та кафедрі КММТ за можливість прийняти участь у олімпіаді та розширити практичні навички пов'язані з майбутньою професією».
Тимощук Катерина, 3 курс – «Моїм завданням було створення оригінал-макету дитячого видання, а саме, верстка розмальовки. Використовуючи здобуті під час навчання знання та навички, я розробила концепцію видання. Використовуючи графічний редактор Illustrator та програму для верстки Indesign, створила поліграфічний продукт. Здобутий під час роботи досвід знадобиться для майбутньої професії. Адже, створення видань для дітей різної вікової категорії не така легка справа, як здається».
Рябоконь Валентина, 3 курс – «Олімпіада була добра організована. Велика аудиторія, в якій було комфортно працювати. Теоретична частина виявилася складною. Деякі теоретичні питання були зовсім вузькоспеціалізованими. Практична частина – більш творча. На неї я витратила третину свого часу. Моїм завданням було розробити гнучке пакування заморожених продуктів. Я обрала пакування заморожених ягід. Особливістю моєї упаковки було те, що вона мала прозору частину, яка дає змогу побачити, які ж саме ягоди всередині».
Вітаємо призерів та учасників олімпіади. Бажаємо олімпійцям – нових перемог! 

1