eui headUkrainian (UA)English (United Kingdom)

Останні новини(06/21/19) «Висновки Великої Палати Верховного Суду у адміністративних та кримінальних справах»,

Старший викладач кафедри міжнародного права Ірина Лесь прийняла участь у правовому практикумі «Висновки Великої Палати Верховного Суду у адміністративних та кримінальних справах», який відбувся 21 червня 2019 року на базі Національної академії прокуратури України за спри...
Читати далі...

(06/20/19) “O-FEST” 2019

Факультет міжнародних відносин відзначено дипломом партнера Сьомого міжнародного музичного фестивалю “O-FEST” 2019 за підтримку фестивалю та значний внесок у розвиток міжнародних культурних зв`язків. Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу “O-FEST” вперш...
Читати далі...

(06/19/19) Дбаємо про майбутнє вже сьогодні

Дбаємо про майбутнє вже сьогодні «Літня школа-2019» – новий проект НАУ. Учні 10-х класів закладів освіти м. Києва і регіонів України за власним бажанням прибули до університету з 06.06.2019 р. по 14.06.2019 р., аби поєднати активні заняття зі змістовним відпочинком, свідомо обрати майб...
Читати далі...

(06/18/19) Тримаємо руку на пульсі! Медичний туризм набирає оберти

Тримаємо руку на пульсі! Медичний туризм набирає оберти 11-12 червня 2019 р. у виставковому центрі «ACCO International» (Київ) відбулися VIII Міжнародна виставка медичного та оздоровчого туризму, а також Міжнародний конгрес медичного туризму. Обидва заходи об'єднали провідних гравців ...
Читати далі...

(06/18/19) Валерій Пестушко - переможець «Конкурсу підручників – 2018»!

Валерій Пестушко - переможець «Конкурсу підручників – 2018»! Вітаємо доцента кафедри країнознавства і туризму, кандидата географічних наук Пестушко Валерія Юрійовича з перемогою на «Конкурсі підручників – 2018», що був оголошений у Національному авіаційному університеті...
Читати далі...

Підсумки роботи щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі»

 

10 квітня на Факультеті міжнародних відносин відбулась щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі», організована кафедрою міжнародних економічних відносин і бізнесу.

З вітальним словом до присутніх звернулись завідувач кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу, д.е.н., професор, академік Академії наук вищої школи України С.В. Сіденко та декан Факультету міжнародних відносин, д.ю.н., професор, Заслужений юрист України Ю.О. Волошин.

На конференції виступив д.е.н., професор, Заслужений діяч науки і техніки, Президент Асоціації економістів-міжнародників, Віце-президент АН ВШ України А.С. Філіпенко з фундаментальною доповіддю про питання економічної логіки.

Жваву дискусію викликала доповідь Посла з особливих доручень по Близькому Сходу, Надзвичайного та Повноважного Посла України в Сінгапурі (2006-2009 рр.), Надзвичайного та Повноважного Посла України в Брунеї Даруссалам (2008-2009 рр.) В.Я. Маштабея про характеристики унікальності Сінгапуру.

Актуальній проблемі необхідності нової економічної політики в Україні був присвячений виступ доктора економіки, старшого наукового співробітника Інституту економіки, радника Українського кредитно-банківського Союзу Г.В. Сігуа.

Особливий інтерес аудиторії викликала доповідь провідного наукового співробітника відділу досліджень соціальних ризиків у сфері зайнятості Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи Національної академії наук України, к.е.н., с.н.с. Л.Г. Ткаченко про світовий досвід регулювання заробітної плати.

Надзвичайно актуальною була визнана присутніми проблема соціально-економічних наслідків трудової міграції для України, висвітлена у доповіді провідного експерта соціальних і гендерних програм Центру політичних та економічних досліджень ім. О.Разумкова, канд. соціол. наук, с.н.с. з державного управління, Заслуженого економіста України О.М. Піщуліної.

Змістовними та цікавими були доповіді, представлені доцентом кафедри міжнародних економічних відносин Київського національного торговельно-економічного університету, д.е.н. Г.Я. Студінською («Стратегія бренд-орієнтованого розвитку країни»), доцентом кафедри міжнародних економічних відносин Київського національного торговельно-економічного університету, к.е.н., д-р іст. наук В.А. Студінським («Екологізація виробництва у системі євроінтеграції України»), доцентом кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, к.е.н., доцентом О.А. Чугаєвим («Зовнішня заборгованість в економіках різної величини») та к.е.н., доцентом, с.н.с. Державної установи «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України» Д.В. Клиновим («Євроінтеграційний напрям сталого просторового розвитку України на засадах публічно-приватного партнерства»).

У роботі конференції взяли участь відомі науковці з України, Грузії, Латвії, Франції, викладачі НАУ та інших ВНЗ України, аспіранти та студенти. Наукові ідеї щодо проблематики світового господарства і міжнародних економічних відносин, які були озвучені під час роботи конференції, стануть темами майбутніх наукових досліджень.

Учасники відзначили високий науковий та дослідницький рівень доповідей, представлених на міжнародній науково-практичній конференції «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі».

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1