eui headUkrainian (UA)English (United Kingdom)

Останні новини(08/08/19) Декана Факультету міжнародних відносин Юрія Волошина включено до складу робочої групи з розвитку юридичної освіти Комісії з питань правової реформи

Декана Факультету міжнародних відносин Юрія Волошина включено до складу робочої групи з розвитку юридичної освіти Комісії з питань правової реформи Указом Президента України №584/2019 від 7 серпня 2019 року з метою сприяння подальшому розвитку правової системи України на ос...
Читати далі...

(07/23/19) Робочий візит декана Факультету міжнародних відносин НАУ до Аланського Alaaddin Кeykubat Університету (Аланія, Туреччина)

Робочий візит декана Факультету міжнародних відносин НАУ до Аланського Alaaddin Кeykubat Університету (Аланія, Туреччина) Декан Факультету міжнародних відносин НАУ Юрій Волошин здійснив робочий візит до Аланського Alaaddin Кeykubat Університету (ALKU), де зустрівся з членами Ради дире...
Читати далі...

(07/19/19) Курси з підготовки до ЗНО

Курси з підготовки до ЗНО  Національний авіаційний університет запрошує учнів 10-11 класів на курси з підготовки до ЗНО та вступу до ЗВО з навчальних предметів: українська мова та література, історія України, математика, біологія, англійська мова, фізика, хімія, географі...
Читати далі...

(07/19/19) Загальноуніверситетський профорієнтаційний та освітній проект "Пробне ЗНО-2019"

Загальноуніверситетський профорієнтаційний та освітній проект "Пробне ЗНО-2019" РЕЄСТРАЦІЯ  Національний авіаційний університет запрошує учнів 10 - 11 класів закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти, студентів коледжів (випускників–2020...
Читати далі...

(07/18/19) Тренінги для підготовки до ЗНО-2020

Тренінги для підготовки до ЗНО-2020 Національний авіаційний університет ️запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до ЗНО – 2020. Тренінги допоможуть абітурієнтам: правильно обрати навчальні предмети для підготовки до ЗНО, протестувати ...
Читати далі...

Підсумки роботи щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі»

 

10 квітня на Факультеті міжнародних відносин відбулась щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі», організована кафедрою міжнародних економічних відносин і бізнесу.

З вітальним словом до присутніх звернулись завідувач кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу, д.е.н., професор, академік Академії наук вищої школи України С.В. Сіденко та декан Факультету міжнародних відносин, д.ю.н., професор, Заслужений юрист України Ю.О. Волошин.

На конференції виступив д.е.н., професор, Заслужений діяч науки і техніки, Президент Асоціації економістів-міжнародників, Віце-президент АН ВШ України А.С. Філіпенко з фундаментальною доповіддю про питання економічної логіки.

Жваву дискусію викликала доповідь Посла з особливих доручень по Близькому Сходу, Надзвичайного та Повноважного Посла України в Сінгапурі (2006-2009 рр.), Надзвичайного та Повноважного Посла України в Брунеї Даруссалам (2008-2009 рр.) В.Я. Маштабея про характеристики унікальності Сінгапуру.

Актуальній проблемі необхідності нової економічної політики в Україні був присвячений виступ доктора економіки, старшого наукового співробітника Інституту економіки, радника Українського кредитно-банківського Союзу Г.В. Сігуа.

Особливий інтерес аудиторії викликала доповідь провідного наукового співробітника відділу досліджень соціальних ризиків у сфері зайнятості Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи Національної академії наук України, к.е.н., с.н.с. Л.Г. Ткаченко про світовий досвід регулювання заробітної плати.

Надзвичайно актуальною була визнана присутніми проблема соціально-економічних наслідків трудової міграції для України, висвітлена у доповіді провідного експерта соціальних і гендерних програм Центру політичних та економічних досліджень ім. О.Разумкова, канд. соціол. наук, с.н.с. з державного управління, Заслуженого економіста України О.М. Піщуліної.

Змістовними та цікавими були доповіді, представлені доцентом кафедри міжнародних економічних відносин Київського національного торговельно-економічного університету, д.е.н. Г.Я. Студінською («Стратегія бренд-орієнтованого розвитку країни»), доцентом кафедри міжнародних економічних відносин Київського національного торговельно-економічного університету, к.е.н., д-р іст. наук В.А. Студінським («Екологізація виробництва у системі євроінтеграції України»), доцентом кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, к.е.н., доцентом О.А. Чугаєвим («Зовнішня заборгованість в економіках різної величини») та к.е.н., доцентом, с.н.с. Державної установи «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України» Д.В. Клиновим («Євроінтеграційний напрям сталого просторового розвитку України на засадах публічно-приватного партнерства»).

У роботі конференції взяли участь відомі науковці з України, Грузії, Латвії, Франції, викладачі НАУ та інших ВНЗ України, аспіранти та студенти. Наукові ідеї щодо проблематики світового господарства і міжнародних економічних відносин, які були озвучені під час роботи конференції, стануть темами майбутніх наукових досліджень.

Учасники відзначили високий науковий та дослідницький рівень доповідей, представлених на міжнародній науково-практичній конференції «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі».

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1