eui headUkrainian (UA)English (United Kingdom)

Останні новини(10/11/19) Студенти Факультету міжнародних відносин долучилися до зустрічі з американською астронавткою NASA Гайдемарі Стефанишин-Пайпер

There are no translations available. Студенти Факультету міжнародних відносин долучилися до зустрічі з американською астронавткою NASA Гайдемарі Стефанишин-Пайпер, яка відбувалася в ангарі НАУ. Під час зустрічі астронавтка розповіла про свої польоти у Космос, про фізику космічного прос...
Читати далі...

(10/09/19) Відкрита лекція члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

There are no translations available. Відкрита лекція члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України З нагоди Дня юриста України на Факультеті міжнародних відносин відбулася відкрита лекція члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, к.ю.н., Заслуженого юриста України Оле...
Читати далі...

(10/07/19) Представники НАУ взяли участь у засідання Ради директорів Європейської організації публічного права (EPLO)

There are no translations available. Представники НАУ взяли участь у засідання Ради директорів Європейської організації публічного права (EPLO) В Афінах (Грецька Республіка) відбулося засідання Ради директорів Європейської організації публічного права (EPLO). EPLO є найавторитетнішою міжна...
Читати далі...

(10/05/19) Привітання декана з Днем працівника освіти

There are no translations available. Шановні колеги! Щиросердечно вітаю з професійним святом – Днем працівників освіти! Висловлюю Вам щиру подяку за щоденну наполегливу працю, самовідданість, бажання вершити добрі справи на благо спільної ідеї – творити сьогодення й майбутнє нашої ...
Читати далі...

(10/05/19) «Світові фондові ринки» та «Міжнародні фінансові ринки»

There are no translations available. Студенти 4 курсу спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» під керівництвом доцента кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу Марини Рички відвідали Центр Біржових Технологій, де отримали практичні навички до вивчення дисциплін «...
Читати далі...

There are no translations available.

КАФЕДРА ІНОЗЕМНИХ МОВ

KIM

Викладачі кафедри іноземних мов підвищують свою кваліфікацію

Читати далі »

KIM

Члени Асоціації Іспаністів України доцент кафедри іноземних мов ФМВ Бонацька І.В. та викладачи кафедри Жудро О.В. , Скирда Т.С., Бєлканія Н.В. взяли участь в роботі ювілейного Х-го Конгресу Асоціації Іспаністів України, організованому за сприяння Посольства Королівства Іспанії в Україні та Асоціації іспаністів України і що проходив в КНУ імені Т.Г.Шевченка 20-21 вересня 2019 року.

Читати далі »

KIM

7 червня 2019 року на Факультеті міжнародних відносин НАУ на базі кафедри іноземних мов відбулася V-а щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Інтелектуальна та емоційна складові навчання іноземних мов: новітні тенденції і виклики для вищої школи».

Читати далі »

KIM

3 квітня 2019 року в Національному музеї літератури України відбулася традиційна культурологічна акція, яка проходить в десятках країн світу – читання найвідомішого роману іспанського письменника Мігеля Сервантеса «Дон Кіхот», присвячена Міжнародному дню книги та Міжнародному дню іспанської мови.

Читати далі »

KIM

5 квітня 2019 року студенти ФМВ НАУ гр. 201 та 203 з викладачем І.В.Бонацькою відвідали VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс шкільних театрів іспанською мовою. Захід проходив в КНУ ім.. Т.Г.Шевченка, під егідою Посольства Іспанії в Україні та Асоціації іспаністів України.

Читати далі »

KIM

4 квітня 2019 року студенти Факультету міжнародних відносин долучилися до загального прибирання прибудинкової території навчального підрозділу. У ході заходу було здійснено прибирання сухого гілля, підметено вулицю та скопано землю біля центрального фасаду, де у подальшому будуть посаджені квіти.

Читати далі »

KIM

27 березня 2019 року кафедра іноземних мов факультету міжнародних відносин провела традиційну наукову студентську конференцію.

Читати далі »

KIM

ШАНОВНІ ДРУЗІ! ШАНОВНІ СТУДЕНТИ! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі щорічної, ХІII науково-практичної студентської конференції «МОЛОДЬ БЕЗ КОРДОНІВ – ПОБУДОВА МІЖКУЛЬТУРНОЇ СВІДОМОСТІ», яка відбудеться 27 березня 2019 року.

Читати далі »

KIM

“YOUTH WITHOUT BORDERS – BUILDING CROSS-CULTURAL AWARENESS” March 27, 2019 DEPARTMENT OF FOREIGN LANGUAGES DEAR FRIENDS! DEAR STUDENTS! We invite you to take part in the 13th annual Scientific Student Conference “YOUTH WITHOUT BORDERS – BUILDING CROSS-CULTURAL AWARENESS” to be held on Wednesday, March 27.

Читати далі »

KIM

20 березня кафедра іноземних мов провела захід-концерт "Свято французької мови", присвячений Міжнародному дню Франкофонії та Року французької мови в Україні.

Читати далі »

KIM

13 березня 2019 року пройшов семінар, присвячений розвитку комунікативних навичок у сучасному суспільстві, особливо в освітньому середовищі. Семінар відвідали як викладачі кафедри іноземних мов, так і студенти нашого факультету.

Читати далі »

KIM

25 лютого, за ініціативи Посольства Республіки Аргентина в Україні, відбулася церемонія покладання квітів до бюсту генерала Хосе Сан Мартина, Національного героя Аргентини, борця за незалежність Південної Америки.

Читати далі »

KIM

13 лютого завідувач кафедри іноземних мов ФМВ канд.. філологічних наук, доцент І.В.Бонацька взяла участь у ІІ етапі конкурсу учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (Малої Академії Наук), відділення «іноземна філологія і зарубіжна література», секція «іспанська мова», в якості Голови журі.

Читати далі »

KIM

17 грудня на кафедрі іноземних мов ННІМВ було проведено традиційний навчально-виховний захід «Моє останнє заняття з іспанської мови», присвячений закінченню курсу викладання іспанської мови студентам 4-го курсу, а також Різдвяним святам. Захід підготували викладачі іспанської мови Ірина Бонацька та Ольга Жудро, студенти 401-ої, 403-ої та 406-ої груп.

Читати далі »

KIM

14 листопада кафедра іноземних мов у співробітництві з кафедрою журналістики організувала захід, присвячений сотій річниці Перемир’я – угоди, яка поклала кінець Першій світовій війні. Сучасники цієї війни назвали її Великою, оскільки вона мала тотальний характер і супроводжувалася людськими втратами, стражданнями, руйнуваннями, які до того часу було важко навіть уявити.

Читати далі »

KIM

9 – 10 листопада 2018 року в Національному торгівельно-економічному університеті відбувся форум «2nd Forun for ELT Professionals: Parthers in Learning, Partners in Teaching».

Форум відбувся за підтримки та участі: Pearson, Dinternal Education and Kyiv National University of Trade and Economics.

Читати далі »

KIM

У рамках профорієнтаційної роботи з майбутніми абітурієнтами завідувач кафедри іноземних мов ННІМВ пані Ірина Бонацька, Перший віцепрезидент Асоціації іспаністів України, 19 жовтня 2018 р. відвідала школу №176 з поглибленим вивченням іспанської мови.

Читати далі »


KIM

Студенти ННІМВ, які вивчають французьку мову, продовжують знайомити широкий загал з визначними подіями в історії та культурному житті Франції. Цього разу вони розповідають про Джо Дассена, якому 5 листопада виповнилося б 80 років.

Читати далі »


KIM

У вересні 2018 р. у рамках виховної роботи проведено культурно-масовий англомовний захід для студентів-першокурсників спеціалізації «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародний бізнес» та «Міжнародна інформація».

Читати далі »


KIM

21 – 22 вересня 2018 р. в Національному університеті «Острозька академія» відбувся ІХ Конгрес Іспаністів України, співорганізаторами якого були Посольство Іспанії в Україні, Асоціація Іспаністів України та Національний університет «Острозька академія».

Читати далі »


KIM

8 червня 2018 року в Навчально-науковому інституті міжнародних відносин НАУ на базі кафедри іноземних мов відбулася ІV щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Інтелектуальна та емоційна складові навчання іноземних мов: новітні тенденції і виклики для вищої школи».

Читати далі »


KIM

Доцент кафедри іноземних мов Навчально-наукового інституту міжнародних відносин викладач французької мови Євгеній Мельник став переможцем міжнародного конкурсу, який щорічно проводить Асоціація «Chansons sans frontières» («Пісні без кордонів»).

Читати далі »


KIM

13 квітня 2018 року в Навчально-науковому інституті міжнародних відносин відбулася зустріч Директора університетського Центу по співпраці з країнами пострадянського простору Андреса Сантана Аррібаса та викладачів іспанської мови з Університету м. Кадіс, (Іспанія)

Читати далі »


KIM

Матеріали 12-ої студентської наукової конференції "АКАДЕМІЧНІ ТА СОЦІАЛЬНІ НАВИЧКИ, ЯКІ ПОТРІБНІ ДЛЯ УСПІШНОЇ АДАПТАЦІЇ В ГЛОБАЛЬНОМ СВІТІ"

Читати далі »


KIM

29 березня 2018 р. у Навчально-науковому інституті міжнародних відносин НАУ на базі кафедри іноземних мов відбулася XIІ щорічна наукова студентська конференція на тему : «ACADEMIC AND SOCIAL SKILLS REQUIRED FOR SUCCESSFUL ADAPTATION IN THE GLOBAL WORLD/АКАДЕМІЧНІ І СОЦІАЛЬНІ КОМПЕТЕНЦІЇ НЕОБХІДНІ ДЛЯ УСПІШНОЇ АДАПТАЦІЇ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ».

Читати далі »


KIM

У березні в Україні традиційно проводиться низка масштабних заходів на вшанування пам’яті геніального митця, суспільного діяча, духовного батька української нації Тараса Шевченка. Не став винятком і цей рік, адже Навчально-науковий Інститут міжнародних відносин з нагоди цієї події має свою традицію.

Читати далі »


KIM

15 березня 2018 року в Навчально-науковому інституті міжнародних відносин НАУ відбулася студентська олімпіада з англійської мови для студентів 1-го та 2-го курсів усіх напрямків підготовки, організована кафедрою іноземних мов.

Читати далі »


KIM

15 березня 2018 року в Навчально-науковому інституті міжнародних відносин відбувся фінал літературного конкурсу «Моя улюблена країна».

Читати далі »


KIM

Викладачі кафедри іноземних мов Л.Безугла, Т.Глуцька, В.Гундарева, І.Сандовенко, Л.Світич та студенти груп 108, 213, 214, 313 і 314 взяли участь у науково-практичному семінарі професора Дж.Дж.Вілсона «Слухання як життєвий навик: ефективні стратегії для реального життя та іспитів»

Читати далі »


KIM

30 січня 2018 року в Навчально-науковому інституті міжнародних відносин відбувся круглий стіл, організований кафедрою іноземних мов, який був присвячений темі: «Особливості методики викладання теорії і практики перекладу в немовному вузі».

Читати далі »


KIM

18 грудня в Навчально-науковому інституті міжнародних відносин пройшов традиційний захід «Моє остання заняття з іспанської», організований кафедрою іноземних мов.

Читати далі »


KIM

7 грудня 2017 р. на кафедрі іноземних мов ННІМВ НАУ було проведено науково-методичний семінар на тему: «Ділові та академічні вміння і потреби студентів вищої школи у 21-му столітті/21-st Century Academic and Business Skills and Needs of Tertiary School Students» (організатор доцент. Н.Василишина).

Читати далі »


KIM

Українці завжди любили ярмаркувати, щоб продати привезену здалеку сіль та майстерно і власноруч виготовлені вироби. Найбагатші ярмарки з широким вибором товарів відбувалися після збирання врожаю (Сорочинський ярмарок у Полтавській області), проте найбільш яскравими були ярмарки перед Різдвом та Новим Роком.

Читати далі »


KIM

2 - 3 листопада 2017 року викладачі кафедри Василишина Н.М., Глуцька Т.В., Гундарєва В.О., Світич Л.М., Сандовенко І.В., Бєлканія Н.В. взяли участь у роботі освітнього форуму ˝English Forum 2017 - New Generation: Informed Teaching, Inhanced Learning˝.

Читати далі »


KIM

Один поціновувач французької мови сказав колись, що говорити французькою – все одно, що збирати букет квітів, адже звуки французької мови – незвичайні, барвисті, гармонійні і різноманітні.

Читати далі »


KIM

11 жовтня в НН ІМВ було проведено міжкафедральний лінгвокультурологічний захід, присвячений національному святу Іспанії “Día de la Hispanidad”.

Читати далі »


KIM

27 вересня в Навчально-науковому інституті Міжнародних відносин у рамках роботи студентського англомовного гуртка кафедри іноземних мов (керівник: ст. викл. І. Сандовенко) відбулося засідання круглого столу.

Читати далі »


KIM

13 вересня 2017 р. у рамках виховної роботи проведено культурно-масовий англомовний захід для студентів-першокурсників спеціалізації «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародний бізнес» та «Міжнародна інформація».

Читати далі »


KIM

9 червня 2017 року в Навчально-науковому інституті Міжнародних відносин НАУ на базі кафедри іноземних мов відбулася III щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальна та емоційна складові навчання іноземних мов: новітні тенденції і виклики для вищої школи».

Читати далі »


KIM

18 травня у рамках заключного етапу кафедральної науково-дослідної роботи «Інтерактивні методи навчання іноземних мов, як засобу формування професійної іншомовної комунікативної компетентності студентів немовних вищих навчальних закладів» на кафедрі іноземних мов НН ІМВ НАУ відбувся семінар «Three cornerstones for developing students’ speaking skills»

Читати далі »


Японская

18 травня 2017 р. у Навчально-науковому інституті Міжнародних відносин НАУ на базі кафедри іноземних мов відбулося засідання студентського наукового гуртку «Німецькомовний простір».

Читати далі »


Японская

ТЕАТР, ЯКИЙ НАС НАДИХАЄ

20 квітня 2017 року у НВК № 176 м. Києва пройшов V–й Всеукраїнський конкурс–фестиваль шкільних театрів іспанською мовою за підтримки Посольства Іспанії в Україні та Асоціації іспаністів України.

Читати далі »


Японская

30 березня 2017 року в Навчально-науковому інституті міжнародних відносин Національного авіаційного університету за підтримки Українсько–Японського центру «КПІ» ім. Ігоря Сікорського пройшов День японської мови та культури.

Читати далі »


Конференція

У кінці березня відбулося чергове відкрите засідання студентського англомовного наукового гуртка кафедри іноземних мов (керівник: ст. викладач І.Сандовенко).  Упродовж 2016-17 н.р. студенти знайомилися з актуальними проблемами сучасної науки та особливостями вживання термінологічної лексики як основного компоненту професійного іншомовного спілкування.

Читати далі »


Конференція

28 березня 2017 р. у Навчально-науковому Інституті міжнародних відносин НАУ на базі кафедри іноземних мов відбулася XI щорічна наукова англомовна студентська конференція «ДОДАТКОВА ОСВІТА ЯК ЗАСІБ ПІДВИЩЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ МОЛОДІ НА РИНКУ ПРАЦІ»

Читати далі »Гурток

15 березня 2017 р. в актовому залі ННІМВ відбулося відкрите міжвузівське засідання англомовного наукового гуртка кафедри іноземних мов (керівник гуртка: викл. І.Сандовенко) на тему: «Особливості усного перекладу виступів представників міжнародних організацій»

Читати далі »Шевченко

Вшановування пам’яті Тараса Шевченка в Навчально-науковому інституті Міжнародних відносин має трьохрічну традицію. Цьогоріч місцем святкування цієї визначної подіїї став Шевченківський меморіал на Тарасовій горі (м. Канів).

Читати далі »P1050607

21 грудня 2016 року на кафедрі іноземних мов ННІМВ відбувся традиційний захід «Моє останнє заняття з іспанської» для студентів  4-го курсу, які вивчали іспанську мову як другу протягом 5-ти семестрів.

Читати далі »P1050607

7 грудня завідувач кафедри іноземних мов Навчально-наукового інституту Міжнародних відносин Ірина Бонацька взяла участь у щорічних «Різдвяних зустрічах», які щорічно проводить школа №176 з поглибленим вивченням іспанської мови.

Читати далі »P1050607

Уже стало доброю традицією для студентів ННІМВ у грудні залучатися до благодійної діяльності. 2-3 грудня 2016 р. у рамках роботи Міжнародного жіночого клубу Києва (IWCK)

Читати далі »P1050607

Відповідно до плану роботи англомовного наукового гуртка кафедри іноземних мов (керівник ст. викл. кафедри іноземних мов ННІМВ І. Сандовенко) у вересні-листопаді 2016 року в ННІМВ відбувся цикл з 20 семінарів

Читати далі »P1050607

Яскравий фестиваль-подорож «Мандруємо Європою - пізнаємо її розмаїття» відбувся 8 листопада 2016 року в Навчально-науковому інституті Міжнародних відносин  Національного авіаційного університету за ініціативи кафедри іноземних мов спільно з Інформаційним центром Європейського Союзу.

Читати далі »P1050607

1-12 жовтня в НН ІМВ НАУ відбулася серія бізнес-тренінгів англійською мовою в рамках дисертаційного дослідження ст. викладача кафедри іноземних мов, аспірантки (науковий керівник - професор, доктор педагогічних наук І. Б. Зарубінська) О. М. Кулешової.

Читати далі »P1050607

Вітаємо з перемогою студентів ННІМВ НАУ у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт англійською мовою для студентів та аспірантів «New ideas. New possibilities» / «Нові ідеї. Нові можливості»

Читати далі »


P1050607

15 червня в актовій залі Навчально-наукового інституту Міжнародних відносин відбулося відкрите засідання наукового гуртка кафедри іноземних мов (керівник гуртка: І. Сандовенко). Захід відбувся в рамках навчальної перекладацької практики студентів напряму підготовки «Міжнародні відносини» спеціальностей «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародний бізнес», «Міжнародне право» та «Міжнародна інформація».

Читати далі »P1050607

14 червня 2016 року під час літньої перекладацької практики студенти третього курсу спеціальності «Міжнародний бізнес» Навчально-наукового інституту Міжнародних відносин гр. 303-МБ (керівник практики, ст. викладач кафедри іноземних мов І. Сандовенко) продовжили наскрізну тему практики «Міжкультурне спілкування.

Читати далі »


P1050607

Тема переосмислення стереотипів у крос-культурному спілкуванні та подолання комунікативних бар’єрів у діловому спілкуванні знайшла своє продовження у телемості з Китаєм 9 червня 2016 р. Студенти спілкувалися англійською мовою з Мариною Курнилович, викладачем Пекінського мовного центру.

Читати далі »


P1050607

Щороку студенти третіх курсів напряму підготовки «Міжнародні відносини» проходять літню перекладацьку практику. Наскрізною темою навчальної перекладацької практики групи 303 спеціальності «Міжнародний бізнес» у травні-червні 2016 р. стало «Міжкультурне спілкування. Подолання комунікативних бар’єрів».

Читати далі »


P1050607

3 червня 2016 року в ННІМВ НАУ відбулася II щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальна та емоційна складові навчання іноземних мов: новітні тенденції і виклики для вищої школи», організована кафедрою іноземних мов інституту.

Читати далі »


P1050607

21 травня 2016 року в ангарі Національного авіаційного університету за ініціативи студентки 4 курсу зі спеціальності «Міжнародні економічні відносин» Навчально-наукового інституту Міжнародних відносин Ольги Ніжник вперше відбулася непересічна подія, а саме - незалежна конференція TEDxNAU.

Читати далі »

P1050607

Англомовна наукова конференція «Молодіжне лідерство - виклики та можливості». 19 квітня 2016 року кафедра іноземних мов Навчально-наукового інституту Міжнародних відносин провела щорічну студентську англомовну наукову конференцію «Youth Leadership-challenges and opportunities» – «Молодіжне лідерство-виклики та можливості».

Читати далі »

P1050607

12 квітня у рамках 4-го етапу кафедральної науково-дослідної роботи на кафедрі іноземних мов НН ІМВ відбувся семінар « Bridging the Vocabulary Gap » з методики викладання англійської мови у вищих навчальних закладах.

Читати далі »

P1050607

14 березня відбулася олімпіада з англійської мови для студентів 1 та 2 курсів Навчально-аукового інституту Міжнародних відносин. 34 учасники олімпіади продемонстрували свої навички з мови у чотирьох етапах конкурсу.

Читати далі »

P1050607

У кінці лютого – на початку березня міжнародна спільнота вшановує  пам’ять двох видатних українських митців, громадських діячів, чия творчість стала визначним явищем не тільки української, а й світової літератури. Так, 25 лютого  2016 року минуло 145 років від дня народження Лесі Українки – однієї із центральних постатей в історії національної культури. А 6  березня  2016 року Україна відзначає 202-річницю від дня народження великого українського діяча Тараса Шевченка.

Читати далі »

P1050607

Розширюються міжнародні зв’язки ННІМВ НАУ

З 08 по 11 лютого 2016 р. доцент кафедри іноземних мов ННІМВ НАУ Василишина Наталія Максимівна на запрошення Академічного товариства імені Міхала Балудянского (Словаччина) взяла участь у міжнародному науковому семінарі «Формування сучасних особистостей: вплив освіти, філософсько-культурних та економічних процесів» (м. Кошице, Словаччина).

Читати далі »

P1050607

20 лютого в Навчально-науковому Інституті міжнародних відносин відбувся навчально- методичний семінар «Дидактичні інновації у викладанні іспанської мови CreativELE Primera edición», організований Асоціацією іспаністів України та кафедрою іноземних мов НН ІМВ.

Читати далі »

P1050607

17 грудня на кафедрі проведено захід «Моє останнє заняття з іспанської» (керівник доцент І.В.Бонацька). Студенти гр. 403 підготували колективну презентацію про світову економічну кризу, гр. 408 освітила різні сторінки історії Іспанії, гр. 307 виступила з композицією на поезію Федеріко Гарсіі Лорки «Гітара».

Читати далі »

P1050607

15 грудня завідувач кафедри іноземних мов, віцепрезидент Асоціації іспаністів України Бонацька І. В. відвідала Різдвяні зустрічі у спеціалізованій гімназії №176 з поглибленим вивченням іспанської мови.

Читати далі »

P1050607

11 грудня студенти НН ІМВ з груп 213, 308, 315, 401, 403, 405, 408 та викладачі іспанської мови Н.В. Бєлканія, О.В.Жудро, завідувач кафедри І.В.Бонацька взяли участь в урочистому заході на честь 500-ої річниці з дня народження Св. Терези Авілської

Читати далі »

P1050607

У рамках роботи наукового гуртка кафедри іноземних мов у вересні-листопаді 2015 року в Навчально-науковому інституті Міжнародних відносин пройшов цикл з 15 семінарів для студентів І-ІV курсів з розвитку лідерських якостей «Leadership: Ontological and Linguistic Approach» Джефа Еванса (США)

Читати далі »

P1050607

У 2015 році Франція разом з усіма, хто цікавиться мовою та культурою цієї країни, відзначає сторіччя з дня народження Едіт Піаф. Студенти Інституту міжнародних відносин, які вивчають французьку мову, неодмінно говорять на заняттях про життєвий шлях і творчість славетної співачки.

Читати далі »

P1050607

Уже стало доброю традицією в Навчально-науковому інституті Міжнародних відносин святкувати День європейських мов, який кожного року відзначається в країнах Європейського Союзу. Ініціаторами створення такого свята виступили Європейська комісія та Рада Європи. Адже, Євроспілка базується на принципі «разом у різноманітності».

Читати далі »

P1050607

Рольова гра на занятті з іноземної мови є одним з прийомів, які дозволяють підвищувати рівень комунікативної компетенції шляхом створення реальних і уявлюваних ситуацій.

Читати далі »

P1050607

25-26 вересня в с. Миколаєві на базі Чорноморського Університету ім. Петра Могили було проведено VI Конгрес іспаністів України, присвячений 400-річчю публікації ІІ тому « Дон Кіхота» Мігеля де Сервантеса. В організації та проведенні Конгресу взяла активну участь І.В.Бонацька, завідувач кафедри іноземних мов НН ІМВ НАУ, Віцепрезидент Асоціації іспаністів України.

Читати далі »

P1050607

15 вересня 2015 року в Навчально-науковому інституті Міжнародних відносин відбулася зустріч з Джефом Евансом (США), професором, який викладає практичний курс із підготовки лідерів у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» та Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут».

Читати далі »

P1050607

5 червня 2015 р. в Інституті міжнародних відносин НАУ відбулася щорічна науково-практична конференція «Інтелектуальна та емоційна складові навчання іноземних мов: новітні тенденції і виклики для вищої школи», яка була присвячена 10-річчю заснування Інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету.

Читати далі »

P1050607

Посольство Японії в Україні щороку проводить міжнародний кваліфікаційних іспит на визначення рівня володіння японською мовою. Іспит відбувався 7 грудня 2014 року у формі тесту в усіх країнах-учасницях, в якому взяли участь двоє студентів із ІМВ.

Читати далі »

P1050607

З 26 листопада по 2 грудня 2014 року була проведена низка відкритих занять викладачів кафедри, які готуються до атестації цього навчального року.

Читати далі »

3924

З 25 по 28 листопада пройшов «Тиждень європейських мов» з метою формування у студентської молоді нового європейського світогляду, сприяння усвідомленню приналежності України до європейської сім'ї народів, розвитку творчого потенціалу підростаючого покоління в Інституті міжнародних відносин НАУ.

Читати далі »

p1050388

13 червня 2014 року в Інституті міжнародних відносин відбулася наукова конференція “Аспекти мовної підготовки майбутніх фахівців у сфері міжнародних відносин”, організатором якої виступила кафедра іноземних мов ІМВ НАУ.

Читати далі »

1

4 березня 2014 року у групі 112 доцент Лазоренко Н.Л. провела відкрите заняття з іноземної мови за темою: Література – це мистецтво. Студенти визначили, яке місце займає література у їхньому повсякденному житті та у майбутній професійній діяльності. Потім обговорили свої улюблені книги та представили власні інтернет-блоги, в яких вони висвітлюють жанрові особливості літературних творів.

Читати далі »

1

6 лютого 2014 року у групі 406 старший викладач Курнилович М.О. провела відкрите заняття з іноземної мови спеціальності за темою: Права людини. Студенти переглянули фільм, який яскраво розповів про історію становлення поняття про права людини від стародавніх часів і до наших днів, та нагадав послідовність документів, які поступово вели людство до визнання прав людини в сучасному розумінні цього слова.

Читати далі »

1

12.12.13 відбувся щорічний концерт в рамках проекту «День європейських мов» в ІМВ НАУ, який організувала і провела кафедра іноземних мов за підтримки Інформаційного центру Євросоюзу. На концерт під назвою «В очікуванні Різдва» разом з директором інституту Аллою Фоменко завітали проректор з міжнародних зв’язків НАУ Ірина Зарубінська та проректор з навчальної роботи Анатолій Полухін.

Читати далі »

11

4-5 грудня 2013 року кафедра іноземних мов ІМВ НАУ проводила олімпіаду з англійської мови для студентів 1-2 курсів усіх напрямків навчання. Продемонструвати свої знання вирішили близько 60 студентів. Їм запропонували завдання на рівні іспиту CAE (Cambridge English Advanced) і половина студентів змогла виконати більше 60 відсотків завдань правильно, за що і отримала відповідні сертифікати від представника видавництва Cambridge.

Читати далі »