eui headUkrainian (UA)English (United Kingdom)

Останні новини(03/21/19) МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «НАЦІОНАЛЬНІ ЕКОНОМІЧНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ В ГЛОБАЛЬНОМУ СЕРЕДОВИЩІ» »

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «НАЦІОНАЛЬНІ ЕКОНОМІЧНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ В ГЛОБАЛЬНОМУ СЕРЕДОВИЩІ» » Запрошуємо Вас взяти участь в роботі щорічної Конференції, яка відбудеться 10 квітня 2019 року. Для участі в ній просимо повідомити оргкомітет. Для включення ...
Читати далі...

(03/20/19) Майстер-клас «Як вчитися і як навчати: розвиток Soft Skills крізь призму теорії поколінь»

Майстер-клас «Як вчитися і як навчати: розвиток Soft Skills крізь призму теорії поколінь» 19 березня викладачі кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу І.І. Набок, О.С. Пасічник, З.В. Пічкурова та М.А. Ричка взяли участь у майстер-класі «Як вчитися і як навчати: розвито...
Читати далі...

(03/20/19) Тренінг «Методи інноваційного навчання у вищій освіті»

Тренінг «Методи інноваційного навчання у вищій освіті» 19 березня доцент кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу Пічкурова З.В. взяла участь у тренінгу «Методи інноваційного навчання у вищій освіті». Захід був організований Міністерством освіти і науки Укр...
Читати далі...

(03/19/19) 13 березня 2019 року пройшов семінар, присвячений розвитку комунікативних навичок у сучасному суспільстві

13 березня 2019 року пройшов семінар, присвячений розвитку комунікативних навичок у сучасному суспільстві, особливо в освітньому середовищі. Семінар відвідали як викладачі кафедри іноземних мов, так і студенти нашого факультету. Представник видавництва Pearson, Dinternal Education Ian Edw...
Читати далі...

(03/18/19) "Свято французької мови"

20 березня об 11:20 в актовій залі факультету кафедра іноземних мов проводить захід-концерт "Свято французької мови" , присвячений Міжнародному дню Франкофонії та Року французької мови в Україні. Запрошуємо усіх викладачів і студентів факультету. ...
Читати далі...

 

1

29 жовтня 2018 року в Навчально-науковому інституті міжнародних відносин відбулося розширене засідання вченої ради інституту.

На порядок денний було винесено питання:

Звіт директора інституту про підсумки роботи ННІМВ за 2017-2018 н.р. та перспективи розвитку інституту.

Розпочала роботу Ради директор ННІМВ А.Фоменко , яка ознайомила присутніх із досягненнями інституту в освітній, науковій і навчальній сферах. Розповідаючи про здобутки, доповідач зазначила, що незважаючи на складні умови в країні: політичну, економічну, соціальну кризи, Інститут надає якісні освіті послуги. Це є результатом наполегливої праці і викладачів, і студентів, адже на сьогоднішній день почесний колектив викладачів НН ІМВ складає: 115 осіб, з них: науково-педагогічних працівників, які працюють за основним місцем роботи – 57 осіб; докторів наук, професорів - 22 (у т.ч. працюють за основним місцем роботи – 16, а за сумісництвом – 6 докторів наук); кандидатів наук – 41 (у т.ч. за сумісництвом – 10 осіб); старших викладачів – 20 осіб; викладачів – 16 осіб.

У ННІМВ НАУ навчається 1120 студентів, серед яких 264 студенти навчаються за державним замовленням; 856 студентів навчається за рахунок коштів фізичних осіб (контракт), у т.ч. – 13 іноземців.

У ННІМВ постійно працює НМРР ННІМВ НАУ, проводиться системна науково-методична робота. Кожна кафедра Інституту виконує НДР .

Науково-педагогічним складом Інституту за 2017 – 2018 н.р. було опубліковано: 18 монографій (колективних та одноосібних); 2 підручника, 2 навчальних посібника, 2 словника, 85 статей у фахових наукових виданнях України; 15 статей у зарубіжних наукових виданнях, 85 публікацій у виданнях, що входять до міжнародних наукометричних баз даних (Web of Science, Scopus, Index Copernicus та ін. наукових рейтингів); підготовлено понад 140 тез доповідей на всеукраїнських та міжнародних наукових та науково-практичних конференціях (одноосібних та у співавторстві зі студентами). Усі кафедри Інституту щорічно (за планом) проводять міжнародні та всеукраїнські наукові конференції викладачів та студентів.

У ННІМВ активно проводиться студентська наукова робота: діють 11 студентських наукових гуртків; студенти беруть активну участь у щорічній міжнародній науковій конференції молодих вчених НАУ «Політ», у роботі кафедральних студентських наукових конференцій, наукових семінарів, конкурсів, відвідують «майстер-класи». Завдяки програмам академічної мобільності Еразмус+ студенти мають змогу навчатися в університетах Австрії, Великої Британії, Іспанії, Польщі.

За підсумками 2017 – 2018 н.р. студентами ННІМВ НАУ було підготовлено 260 наукових статей та тез одноосібно (під керівництвом викладачів кафедр Інституту); 93 студенти Інституту брали активну участь у студентських олімпіадах, конкурсах, наукових заходах.

Важливою складовою діяльності ННІМВ є міжнародне співробітництво. У 2017 – 2018 н.р. відбулися зустрічі студентів Інституту з Надзвичайними та Повноважними Послами Австрії та Індії, з відомими іноземними політиками та вченими. У жовтні 2018 р. на святкування 85-річчя НАУ за сприяння Інформаційного Центру Європейського Союзу ННІМВ прибув Посол ЄС – Пан Хюг Мінгареллі.

Заслухавши та обговоривши інформацію директора Навчально-наукового інституту міжнародних відносин НАУ А.Фоменко про діяльність Інституту за 2017 – 2018 н.р. та про перспективи розвитку ННІМВ НАУ на 2018 – 2019 н.р.. вчена рада своїм рішенням ухвалила - вважати роботу Інституту за означений період «задовільною».

На засіданні був присутній проректор з навчальної роботи НАУ А. Гудманян, який звернувся до членів вченої ради ННІМВ, трудового колективу, студентів з проханням підтримати рішення робочої групи університету про реорганізацію Навчально-наукового інституту міжнародних відносин у факультет міжнародних відносин та обґрунтував необхідність прийняття такого рішення.

Вислухавши інформацію проректора з навчальної роботи НАУ А. Гудманяна та обговоривши її в колективі, вчена рада ННІМВ ухвалила рішення взяти дану інформацію до відома.