eui headUkrainian (UA)English (United Kingdom)

Останні новини(12/20/18) 17 грудня на кафедрі іноземних мов ННІМВ було проведено традиційний навчально-виховний захід «Моє останнє заняття з іспанської мови»

17 грудня на кафедрі іноземних мов ННІМВ було проведено традиційний навчально-виховний захід «Моє останнє заняття з іспанської мови», присвячений закінченню курсу викладання іспанської мови студентам 4-го курсу, а також Різдвяним святам. Захід підготували викладачі ісп...
Читати далі...

(12/13/18) 10 грудня 2018 р. у межах кафедри міжнародного права Національного авіаційного університету під керівництвом завідувача кафедри д.ю.н., проф. Ю.О.Волошина та доцента кафедри к.ю.н. К.А.Важної відбувся чудовий науковий захід

10 грудня 2018 р. у межах кафедри міжнародного права Національного авіаційного університету під керівництвом завідувача кафедри д.ю.н., проф. Ю.О.Волошина та доцента кафедри к.ю.н. К.А.Важної відбувся чудовий науковий захід - студентський науковий гурток на тему «Право міжнар...
Читати далі...

(12/10/18) На початку грудня у м. Дніпрі відбувся фінал VII Всеукраїнського студентського стипендіального конкурсу «Майбутнє туристичної галузі України»

На початку грудня у м. Дніпрі відбувся фінал VII Всеукраїнського студентського стипендіального конкурсу «Майбутнє туристичної галузі України», організованого провідним національним туристичним оператором «Travel Рrofessional Group» і Дніпровським національним університетом ...
Читати далі...

(12/06/18) Різдвяний настрій в Навчально-науковому інституті міжнародних відносин зазвичай почав поширюватися з часу проведення фестивалю «Різдвяна феєрія Європи», що традиційно відбувся 5 грудня 2018 року в ННІМВ

Різдвяний настрій в Навчально-науковому інституті міжнародних відносин зазвичай почав поширюватися з часу проведення фестивалю «Різдвяна феєрія Європи», що традиційно відбувся 5 грудня 2018 року в ННІМВ. Захід присвячений Дню європейських мов, організований кафедрою...
Читати далі...

(12/04/18) 29 листопада 2018 року кафедрою міжнародного права навчально-наукового інституту міжнародних відносин НАУ спільно із кафедрою конституційного права юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка

Кафедра міжнародного права Інституту міжнародних відносин НАУ спільно із кафедрою конституційного права юридичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка провела всеукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми медичного права: професійний погляд». Конфере...
Читати далі...

 

1

29 жовтня 2018 року в Навчально-науковому інституті міжнародних відносин відбулося розширене засідання вченої ради інституту.

На порядок денний було винесено питання:

Звіт директора інституту про підсумки роботи ННІМВ за 2017-2018 н.р. та перспективи розвитку інституту.

Розпочала роботу Ради директор ННІМВ А.Фоменко , яка ознайомила присутніх із досягненнями інституту в освітній, науковій і навчальній сферах. Розповідаючи про здобутки, доповідач зазначила, що незважаючи на складні умови в країні: політичну, економічну, соціальну кризи, Інститут надає якісні освіті послуги. Це є результатом наполегливої праці і викладачів, і студентів, адже на сьогоднішній день почесний колектив викладачів НН ІМВ складає: 115 осіб, з них: науково-педагогічних працівників, які працюють за основним місцем роботи – 57 осіб; докторів наук, професорів - 22 (у т.ч. працюють за основним місцем роботи – 16, а за сумісництвом – 6 докторів наук); кандидатів наук – 41 (у т.ч. за сумісництвом – 10 осіб); старших викладачів – 20 осіб; викладачів – 16 осіб.

У ННІМВ НАУ навчається 1120 студентів, серед яких 264 студенти навчаються за державним замовленням; 856 студентів навчається за рахунок коштів фізичних осіб (контракт), у т.ч. – 13 іноземців.

У ННІМВ постійно працює НМРР ННІМВ НАУ, проводиться системна науково-методична робота. Кожна кафедра Інституту виконує НДР .

Науково-педагогічним складом Інституту за 2017 – 2018 н.р. було опубліковано: 18 монографій (колективних та одноосібних); 2 підручника, 2 навчальних посібника, 2 словника, 85 статей у фахових наукових виданнях України; 15 статей у зарубіжних наукових виданнях, 85 публікацій у виданнях, що входять до міжнародних наукометричних баз даних (Web of Science, Scopus, Index Copernicus та ін. наукових рейтингів); підготовлено понад 140 тез доповідей на всеукраїнських та міжнародних наукових та науково-практичних конференціях (одноосібних та у співавторстві зі студентами). Усі кафедри Інституту щорічно (за планом) проводять міжнародні та всеукраїнські наукові конференції викладачів та студентів.

У ННІМВ активно проводиться студентська наукова робота: діють 11 студентських наукових гуртків; студенти беруть активну участь у щорічній міжнародній науковій конференції молодих вчених НАУ «Політ», у роботі кафедральних студентських наукових конференцій, наукових семінарів, конкурсів, відвідують «майстер-класи». Завдяки програмам академічної мобільності Еразмус+ студенти мають змогу навчатися в університетах Австрії, Великої Британії, Іспанії, Польщі.

За підсумками 2017 – 2018 н.р. студентами ННІМВ НАУ було підготовлено 260 наукових статей та тез одноосібно (під керівництвом викладачів кафедр Інституту); 93 студенти Інституту брали активну участь у студентських олімпіадах, конкурсах, наукових заходах.

Важливою складовою діяльності ННІМВ є міжнародне співробітництво. У 2017 – 2018 н.р. відбулися зустрічі студентів Інституту з Надзвичайними та Повноважними Послами Австрії та Індії, з відомими іноземними політиками та вченими. У жовтні 2018 р. на святкування 85-річчя НАУ за сприяння Інформаційного Центру Європейського Союзу ННІМВ прибув Посол ЄС – Пан Хюг Мінгареллі.

Заслухавши та обговоривши інформацію директора Навчально-наукового інституту міжнародних відносин НАУ А.Фоменко про діяльність Інституту за 2017 – 2018 н.р. та про перспективи розвитку ННІМВ НАУ на 2018 – 2019 н.р.. вчена рада своїм рішенням ухвалила - вважати роботу Інституту за означений період «задовільною».

На засіданні був присутній проректор з навчальної роботи НАУ А. Гудманян, який звернувся до членів вченої ради ННІМВ, трудового колективу, студентів з проханням підтримати рішення робочої групи університету про реорганізацію Навчально-наукового інституту міжнародних відносин у факультет міжнародних відносин та обґрунтував необхідність прийняття такого рішення.

Вислухавши інформацію проректора з навчальної роботи НАУ А. Гудманяна та обговоривши її в колективі, вчена рада ННІМВ ухвалила рішення взяти дану інформацію до відома.