eui headUkrainian (UA)English (United Kingdom)

Останні новини(05/25/19) ПЕРШИЙ «МОЛОДІЖНИЙ ДАВОС» У КИЄВІ

There are no translations available. ПЕРШИЙ «МОЛОДІЖНИЙ ДАВОС» У КИЄВІ 22 квітня студентському активу ФМВ НАУ випала можливість долучитись до «молодіжного Давосу» в Міжнародний культурний центр «Syaivo». Формат подібного заходу у всіх на слуху, але в Україні не є розвиненим, тому наші студ...
Читати далі...

(05/25/19) Що таке стереотипи?Як впливати на поведінку людей та контролювати свою? Як розпізнавати маніпуляції та уникати їх?

There are no translations available. Що таке стереотипи? Як впливати на поведінку людей та контролювати свою? Як розпізнавати маніпуляції та уникати їх? Відповіді на ці та багато інших питань отрмали представники Студентської Ради ФМВ на ІІ етапі тренінгів з психології «КОД для успіху» ...
Читати далі...

(05/22/19) Технології креативності у викладанні

There are no translations available. Тренінг «Технології креативності у викладанні» 21 травня доценти кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу І. Набок, З. Пічкурова та М. Ричка взяли участь у тренінгу «Технології креативності у викладанні» з циклу 3-денної Школи розвитку викл...
Читати далі...

(05/19/19) «Робоча майстерня» від туристичного оператора Join UP!

There are no translations available.                  «Робоча майстерня» від туристичного оператора Join UP! 15 травня 2019 р. на студентів другого курсу спеціальності «Туризм» чекала справжня пригода. Партнер кафедри країнознавства і туризму факультету міжнародних відносин НАУ – компанія Join UP! ...
Читати далі...

(05/19/19) 15 травня 2019 року

There are no translations available.                                                  Студенти Факультету на Києвській ГЕС 15 травня 2019 року студенти Факультету міжнародних відносин спеціальності «Туризм» у рамках навчальної практики відвід...
Читати далі...

There are no translations available.

 

1

29 жовтня 2018 року в Навчально-науковому інституті міжнародних відносин відбулося розширене засідання вченої ради інституту.

На порядок денний було винесено питання:

Звіт директора інституту про підсумки роботи ННІМВ за 2017-2018 н.р. та перспективи розвитку інституту.

Розпочала роботу Ради директор ННІМВ А.Фоменко , яка ознайомила присутніх із досягненнями інституту в освітній, науковій і навчальній сферах. Розповідаючи про здобутки, доповідач зазначила, що незважаючи на складні умови в країні: політичну, економічну, соціальну кризи, Інститут надає якісні освіті послуги. Це є результатом наполегливої праці і викладачів, і студентів, адже на сьогоднішній день почесний колектив викладачів НН ІМВ складає: 115 осіб, з них: науково-педагогічних працівників, які працюють за основним місцем роботи – 57 осіб; докторів наук, професорів - 22 (у т.ч. працюють за основним місцем роботи – 16, а за сумісництвом – 6 докторів наук); кандидатів наук – 41 (у т.ч. за сумісництвом – 10 осіб); старших викладачів – 20 осіб; викладачів – 16 осіб.

У ННІМВ НАУ навчається 1120 студентів, серед яких 264 студенти навчаються за державним замовленням; 856 студентів навчається за рахунок коштів фізичних осіб (контракт), у т.ч. – 13 іноземців.

У ННІМВ постійно працює НМРР ННІМВ НАУ, проводиться системна науково-методична робота. Кожна кафедра Інституту виконує НДР .

Науково-педагогічним складом Інституту за 2017 – 2018 н.р. було опубліковано: 18 монографій (колективних та одноосібних); 2 підручника, 2 навчальних посібника, 2 словника, 85 статей у фахових наукових виданнях України; 15 статей у зарубіжних наукових виданнях, 85 публікацій у виданнях, що входять до міжнародних наукометричних баз даних (Web of Science, Scopus, Index Copernicus та ін. наукових рейтингів); підготовлено понад 140 тез доповідей на всеукраїнських та міжнародних наукових та науково-практичних конференціях (одноосібних та у співавторстві зі студентами). Усі кафедри Інституту щорічно (за планом) проводять міжнародні та всеукраїнські наукові конференції викладачів та студентів.

У ННІМВ активно проводиться студентська наукова робота: діють 11 студентських наукових гуртків; студенти беруть активну участь у щорічній міжнародній науковій конференції молодих вчених НАУ «Політ», у роботі кафедральних студентських наукових конференцій, наукових семінарів, конкурсів, відвідують «майстер-класи». Завдяки програмам академічної мобільності Еразмус+ студенти мають змогу навчатися в університетах Австрії, Великої Британії, Іспанії, Польщі.

За підсумками 2017 – 2018 н.р. студентами ННІМВ НАУ було підготовлено 260 наукових статей та тез одноосібно (під керівництвом викладачів кафедр Інституту); 93 студенти Інституту брали активну участь у студентських олімпіадах, конкурсах, наукових заходах.

Важливою складовою діяльності ННІМВ є міжнародне співробітництво. У 2017 – 2018 н.р. відбулися зустрічі студентів Інституту з Надзвичайними та Повноважними Послами Австрії та Індії, з відомими іноземними політиками та вченими. У жовтні 2018 р. на святкування 85-річчя НАУ за сприяння Інформаційного Центру Європейського Союзу ННІМВ прибув Посол ЄС – Пан Хюг Мінгареллі.

Заслухавши та обговоривши інформацію директора Навчально-наукового інституту міжнародних відносин НАУ А.Фоменко про діяльність Інституту за 2017 – 2018 н.р. та про перспективи розвитку ННІМВ НАУ на 2018 – 2019 н.р.. вчена рада своїм рішенням ухвалила - вважати роботу Інституту за означений період «задовільною».

На засіданні був присутній проректор з навчальної роботи НАУ А. Гудманян, який звернувся до членів вченої ради ННІМВ, трудового колективу, студентів з проханням підтримати рішення робочої групи університету про реорганізацію Навчально-наукового інституту міжнародних відносин у факультет міжнародних відносин та обґрунтував необхідність прийняття такого рішення.

Вислухавши інформацію проректора з навчальної роботи НАУ А. Гудманяна та обговоривши її в колективі, вчена рада ННІМВ ухвалила рішення взяти дану інформацію до відома.