eui headUkrainian (UA)English (United Kingdom)

Останні новини(06/25/19) Викладачі кафедри міжнародної економіки та бізнесу пройшли підвищення кваліфікації

There are no translations available. Викладачі кафедри міжнародної економіки та бізнесу пройшли підвищення кваліфікації Інна Набок та Олена Пасічник пройшли підвищення кваліфікації в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії пед...
Читати далі...

(06/25/19) Навчальна практика "Вступ до фаху" студентів першого курсу спеціальності 292 «Міжнародні економічні

There are no translations available. Навчальна практика "Вступ до фаху" студентів першого курсу спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» З 10 по 23 червня студенти першого курсу спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» проходили навчальну практику «Вступ до фах...
Читати далі...

(06/25/19) NAU #1090-002361

There are no translations available. ...
Читати далі...

(06/25/19) На Факультеті міжнародних відносин Національного авіаційного університету відбулася зустріч між представниками ФМВ та гостями з Португальського Політехнічного інституту.

There are no translations available. На Факультеті міжнародних відносин Національного авіаційного університету відбулася зустріч між представниками ФМВ та гостями з Португальського Політехнічного інституту. Зустріч проходила в теплій та дружній атмосфері. За результатами переговорі...
Читати далі...

(06/25/19) Запрошуємо на навчання до аспірантури за спеціальністю 292 «Міжнародні економічні відносини»

There are no translations available. Запрошуємо на навчання до аспірантури На кафедрі міжнародних економічних відносин і бізнесу діє аспірантура за спеціальністю 292 "Міжнародні економічні відносини", галузь знань 29 "Міжнародні відносини". Доктор філософії - це освітній і водночас пер...
Читати далі...

There are no translations available.

ХІІІ щорічна наукова студентська конференція

«МОЛОДЬ БЕЗ КОРДОНІВ – ФОРМУВАННЯ МІЖКУЛЬТУРНОЇ СВІДОМОСТІ»27 березня 2019 р. на Факультеті міжнародних відносин НАУ на базі кафедри іноземних мов була проведена XIІІ щорічна наукова студентська конференція «МОЛОДЬ БЕЗ КОРДОНІВ – ФОРМУВАННЯ МІЖКУЛЬТУРНОЇ СВІДОМОСТІ»

Відкриваючи пленарне засідання, заступник декана з виховної роботи Ірина Олександрівна Лесь привітала учасників та зазначила, що конференція є підсумком плідної роботи членів кафедри іноземних мов у сфері іншомовної підготовки майбутніх фахівців з міжнародних відносин, актуальність теми заохочує студентів до науково-дослідницької діяльності та вдосконалення володіння іноземними мовами.

Також, Ірина Олександрівна акцентувала увагу присутніх на тому, що професорсько-викладацький склад кафедри іноземних мов робить вагомий внесок у підготовку кадрів, так як надає знання з іноземної мови за професійним спрямуванням.

В науковій студентській конференції взяли участь студенти різних спеціальностей: «Міжнародні відносини», «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародний бізнес», «Міжнародна інформація», «Міжнародне право», «Журналістика», «Туризм». На пленарному засіданні виступили з доповідями 19 студентів.

Вперше до пленарного засідання, яке зазвичай проводиться англійською мовою, були включені також виступи студентів, які презентували свої наукові здобутки німецькою, іспанською та французькою мовами.

Усі виступи супроводжувались яскравою дискусією і жвавим обговорення проблем сучасного міжкультурного спілкування.

Учасників конференції привітав також декан Факультету міжнародних відносин, доктор юридичних наук, профессор, заслужений юрист України Юрій Олексійович Волошин, який дав гідну оцінку досягненням студентів у науково-дослідницькій діяльності та підкреслив важливість володіння іноземними мовами на професійному рівні в сучасному конкурентному світі. Юрій Олексійович також поінформував учасників конференції щодо подальших кроків у напрямку удосконалення вивчення іноземних мов на Факультеті міжнародних відносин.

Підводячи підсумки роботи конференції, завідувач кафедри іноземних мов доцентІрина Вячеславівна Бонацька зауважила, що плідна праця студентів і їх наукових керівників мотивує, надихає і спонукає студентів до всебічного розвитку, необхідного для успішної адаптації в умовах глобалізації.


Конференція стала корисною як для учасників, так і для організаторів. Вона виконала поставлені цілі та безумовно заохочуватиме студентів до подальшої науково-дослідницької роботи. Треба зазначити, що рівень мовної підготовки студентів зростає з кожним роком.


За підсумками роботи конференції передбачено формування електронного збірника матеріалів, який включатиме понад 100 тез доповідей студентів. Його буде розіслано всім учасникам конференції та розміщено на офіційному сайті Факультету міжнародних відносин та в репозитарії НАУ.1

1

1

1

1


#include <iostream> 
using namespace std;

int main()
{
  cout
<< "Hello, World!";
  return 0;
}