eui headUkrainian (UA)English (United Kingdom)


Посилання на EU Bookshop

1-eu

EUi Останні новини(02/22/18) Інформаційний Вісник APREI. Лютий 2018

Інформаційний Вісник APREI Лютий 2018 ...
Читати далі...

(01/31/18) Друзі, повідомляємо, що стартував ІІІ раунд конкурсу есе на європейську тематику для молоді України, Грузії та Молдови!

Друзі, повідомляємо, що стартував ІІІ раунд конкурсу есе на європейську тематику для молоді України, Грузії та Молдови! Есе повинні бути написані англійською мовою, хорошої аналітичної та лінгвістичної якості, та присвячені темі, в межах якої автор може продемонс...
Читати далі...

(12/07/17) Різдвяний настрій в Навчально-науковому інституті міжнародних відносин зазвичай почав поширюватися з часу проведення фестивалю-подорожі «Різдвяна феєрія Європи»

Різдвяний настрій в Навчально-науковому інституті міжнародних відносин   зазвичай почав поширюватися з  часу проведення фестивалю-подорожі «Різдвяна феєрія Європи», що традиційно відбувся 6 грудня 2017 року в  ННІМВ. Це яскраве дійство було організоване кафедрою іноз...
Читати далі...

(11/04/17) Міжнародний Інформаційний тиждень Програми Європейського Союзу Еразмус+ (27-28.10, 17-18.11, 8-9.12)

Міжнародний Інформаційний тиждень Програми Європейського Союзу Еразмус+ (27-28.10, 17-18.11, 8-9.12) Щиро запрошуємо Вас взяти участь у *Міжнародному Інформаційному тижні Програми Європейського Союзу Еразмус+*, що пройде з *6 по 10 листопада 2017 р. в м. Києві*. Заходи в рамках І...
Читати далі...

(05/22/17) 20 травня 2017 року студенти Навчально-наукового інституту Міжнародних віднисин за сприяння Інформаційного центру ЄС ННІМВ взяли участь у публічній дискусії «Культурна дипломатія: шляхи до порозуміння»

20 травня  2017 року студенти Навчально-наукового інституту Міжнародних віднисин  за сприяння Інформаційного центру ЄС ННІМВ  взяли участь у публічній  дискусії «Культурна дипломатія: шляхи до порозуміння» від Представництва ЄС в Україні, що відбулася в рамках Д...
Читати далі...

...

28 травня 2016 р. в Національному авіаційному університеті, в рамках освітнього та профорієнтаційного проекту «Пробне ЗНО-2016» для учнів 10 класів ЗНЗ України, пройшла виставка-презентація діяльності навчально-наукових інститутів та коледжів НАУ за участі ННІМВ.

Мета заходу – допомогти учням 10 класів з різних регіонів України здійснити правильний професійний вибір у майбутньому. Навчальні підрозділи університету презентували навчальну, навчально-методичну, міжнародну та наукову діяльність за майже 85-річну історію НАУ. Виставка представила також широкий спектр інноваційних досягнень та різноманітний досвід оновлення системи освіти в університеті.

Учасники виставки з різних регіонів країни обговорили з представниками інститутів перспективи навчання, нагальні проблеми вступу до ВНЗ, розвитку особистості в умовах вищої школи, шляхи інтеграції університету до європейського освітнього простору, особливості вступу до ВНЗ у 2016 р.

На стендах навчально-наукових інститутів та коледжів презентувалися: специфіка підготовки фахівців за спеціальностями та спеціалізаціями; інновації з підвищення якості вищої освіти; реалізація програм та надання якісних освітніх послуг; досвід міжнародної співпраці у реалізації спільних освітніх проектів для студентів; умови надання післядипломної освіти; особливості навчання в системі доуніверситетської підготовки та переваги підготовки до ЗНО при НАУ.

Програма заходу включала проведення майстер-класів різного спрямування. Координатор Інформаційного центру освітніх програм Максим Алієв та координатор Інформаційного Центру ЄС Алла Горобей в ННІМВ презентували програму для абітурієнтів «Діяльність інформаційних центрів освітніх програм та Європейського Союзу». У процесі майстер-класу присутніх було поінформовано про історію створення, розвиток та напрями діяльності центрів, ознайомлено з головними заходами та подіями інформаційних центрів, представлено результати участі студентів і викладачів Навчально-наукового інституту Міжнародних відносин в освітніх програмах ЄС, визначено перспективні напрями роботи на майбутнє. Проведений майстер-клас був цікавим та інформативним для майбутніх студентів.

Батьки, працівники ЗНЗ та учні висловили подяку представникам університету за організацію виставки на високому професійному рівні.

...
...
...
...
...