eui headUkrainian (UA)English (United Kingdom)

Останні новини(08/08/19) Декана Факультету міжнародних відносин Юрія Волошина включено до складу робочої групи з розвитку юридичної освіти Комісії з питань правової реформи

There are no translations available. Декана Факультету міжнародних відносин Юрія Волошина включено до складу робочої групи з розвитку юридичної освіти Комісії з питань правової реформи Указом Президента України №584/2019 від 7 серпня 2019 року з метою сприяння подальшому розвитку правової ...
Читати далі...

(07/23/19) Робочий візит декана Факультету міжнародних відносин НАУ до Аланського Alaaddin Кeykubat Університету (Аланія, Туреччина)

There are no translations available. Робочий візит декана Факультету міжнародних відносин НАУ до Аланського Alaaddin Кeykubat Університету (Аланія, Туреччина) Декан Факультету міжнародних відносин НАУ Юрій Волошин здійснив робочий візит до Аланського Alaaddin Кeykubat Університету (ALKU), де зустрівс...
Читати далі...

(07/19/19) Курси з підготовки до ЗНО

There are no translations available. Курси з підготовки до ЗНО  Національний авіаційний університет запрошує учнів 10-11 класів на курси з підготовки до ЗНО та вступу до ЗВО з навчальних предметів: українська мова та література, історія України, математика, біологія, англійська мова, фі...
Читати далі...

(07/19/19) Загальноуніверситетський профорієнтаційний та освітній проект "Пробне ЗНО-2019"

There are no translations available. Загальноуніверситетський профорієнтаційний та освітній проект "Пробне ЗНО-2019" РЕЄСТРАЦІЯ  Національний авіаційний університет запрошує учнів 10 - 11 класів закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти, студентів коле...
Читати далі...

(07/18/19) Тренінги для підготовки до ЗНО-2020

There are no translations available. Тренінги для підготовки до ЗНО-2020 Національний авіаційний університет ️запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до ЗНО – 2020. Тренінги допоможуть абітурієнтам: правильно обрати навчальні предмети для підготовки ...
Читати далі...

There are no translations available.

9 липня відбувся випускний бакалаврів Факультету міжнародних відносин НАУ

9 липня 2019 року в актовій залі Національного авіаційного університету пройшли урочистості з нагоди випуску бакалаврів Факультету міжнародних відносин НАУ.

Захід було відкрито урочистою промовою ректора університету Володимира Ісаєнка, який побажав випускникам знайти свою дорогу в житті, бути щасливими, побудувати успішну кар’єру, стати гідними спеціалістами у своїй сфері.

На заході були присутні почесні гості, серед яких Радник Міністра юстиції України Роман Усенко, Генеральний директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства юстиції України Юлія Зайченко, Член наглядової ради Державного підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів» Андрій Ковальчук та.

Відповідно до Наказу Ректора НАУ Володимира Ісаєнка дипломи бакалавра державного зразка з відзнакою за напрямом підготовки «Міжнародні економічні відносини» отримали: Вікторія Захарчук та Олена Слюсарчук.

Дипломи бакалавра державного зразка з відзнакою за напрямом підготовки «Міжнародний бізнес» отримали: Карина Гончаренко, Вікторія Ковтун, Діана Корява, Марія-Любов Стевчак та Марина Усманова.

Дипломи бакалавра державного зразка з відзнакою за напрямом підготовки «Міжнародне право» отримали: Владислава Барабаш, Тетяна Безручко, Світлана Гуска, Данііл Євстратенко, Татевік Маргарян, Ірина Мацун, Юлія Мальзам, Іван Оніщенко та Катерина Шумеляк.

Дипломи бакалавра державного зразка з відзнакою за напрямом підготовки «Реклама і зв’язки з громадськістю» отримали: Звонок Світлана, Ломоносова Катерина, Мєдвєдєва Ганна, Орленко Анастасія, Ряполова Надія, Федотова Анастасія, Шевченко Катерина.

Дипломи бакалавра державного зразка з відзнакою за напрямом підготовки «Міжнародна інформація» отримали: Дмитро Борисенко, Любов Мирончук, Дарина Паламарчук, Вадим Толстолєсов та Дарина Юдіна.

Дипломи бакалавра державного зразка з відзнакою за напрямом підготовки «Туризм» отримали: Драгунова Олена та Катаной Анастасія.

З вітальним словом від випускників виступила Катерина Шумеляк, яка подякувала навчальному закладу та викладачам за їх кропітку та неоціненну працю у справі підготовки висококваліфікованих спеціалістів.

До слова були запрошені завідувачі кафедр Факультету міжнародних відносин: Олексій Драчов, Ніна Ржевська, Геннадій Балабанов, Світлана Сіденко, В’ячеслав Васильченко, Олександр Бобарчук, які урочисто привітали випускників своїх кафедр та вручили їм дипломи.

Декан факультету Юрій Волошин привітав випускників, висловивши сподівання, що всіх випускників неодмінно спіткає удача і вони зможуть побудувати гідну кар’єру, міцні сім’ї та не забуватимуть їх студентські роки.

Разом із тим, відповідно до Наказу Ректора НАУ Володимира Ісаєнка за високі успіхи в навчанні, активну участь у науково-дослідній роботі, перемогу в огляді-конкурсі на кращий дипломний роботу, декан вручив Грамоти за всіма напрямами за почесне третє місце: Тетяні Скригун, Євгенію Засухі, Сергію Федоруку, Вадиму Толстолєсову, Дарині Юдіній, Катерині Борисенко, Даніілу Євстратенко, Ярославі Мазурок, Анастасії Запорожець, Сергію Глазиріну, Анні Шкурко, Альоні Шаламай, Соломії Романів, Дмитру Рекеду, Вікторії Вишневській та Надії Ряполов.

За друге місце були відзначені: Маргарита Ковальчук, Марія Поцілуйко, Анастасія Свистун, Ольга Фоя, Карина Гончаренко, Олена Давидчак, Дарина Паламарчук, Татевік Маргарян, Ірина Мацун, Вікторія Пономарьова, Анна Гуленко, Катерина Шевченко, Катерина Ломоносова та Анна Лукашова.

Грамотою Ректора НАУ за перше місце були відзначені: Юлія Вишнякова, Ярослав Лисак, Вікторія Захарчук, Любов Мирончук, Катерина Шумеляк, Анастасія Жидченко та Анастасія Катаной.

Загалом дипломи державного зразка з відзнакою отримали 30 випускників, відзначені Грамотою Ректора НАУ 38 випускників серед 221 випускника – бакалавра Факультету міжнародних відносин. Факультет пишається своїми випускниками!

На завершення випускниці Анна Яцкова та Альона Шаламай подарували своїм колегам пісню «Лише у нас на Україні».

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1