eui headUkrainian (UA)English (United Kingdom)

Останні новини(04/15/19) Декана Факультету міжнародних відносин Юрія Волошина включено до складу Науково-консультативної ради Конституційного Суду України

There are no translations available. Декана Факультету міжнародних відносин Юрія Волошина включено до складу Науково-консультативної ради Конституційного Суду України Постановою Конституційного суду України від 9 квітня 2019 року на підставі статей 39, 41, 83 Закону України "Про Конститу...
Читати далі...

(04/14/19) Весняна толока на Факультеті міжнародних відносин

There are no translations available.                 Весняна толока на Факультеті міжнародних відносин 13 квітня 2019 року в рамках загальноуніверситетської толоки було організовано прибирання території біля 7 корпусу та висаджено 24 кущі паркових троянд. У заході взяли участь вільні від за...
Читати далі...

(04/13/19) «Квітнева загальноуніверситетська стратегічна сесія»

There are no translations available. 11 квітня 2019 року у рамках роботи «Квітневої загальноуніверситетської стратегічної сесії» відбулась презентація досягнень й здобутків інститутів, факультетів та відокремлених структурних підрозділів університету. Ректор Володимир Ісаєнко зазнач...
Читати далі...

(04/13/19) Підписання Меморандому про про співробітництво між Національним авіаційним університетом та Національним офісом інтелектуальної власності України

There are no translations available. 12 квітня 2019 року Факультет міжнародних відносин НАУ прийняв участь на заході, присвяченому урочистому підписанню Меморандуму про співробітництво між Національним авіаційним університетом та Національним офісом інтелектуальної власності України т...
Читати далі...

(04/13/19) “Чорна Пантера та Білий Ведмідь”

There are no translations available. За вікном буяє весна, а в актовому залі буря емоцій. А все тому, що освітньо-мистецький простір “Світло”, який існує при кафедрі журналістики, реклами та зв'язків з громадськістю ФМВ НАУ презентував виставу “Чорна Пантера та Білий Ведмідь”. Цю п'єсу у 19...
Читати далі...

There are no translations available.

Навчально-науковий інститут Міжнародних відносин

Національного авіаційного університету

Професія, пов'язана з дипломатичною сферою, завжди вважалась особливим, майже елітнім, видом діяльності. Але престиж – це ще далеко не все. Головне – якість навчального процесу, матеріально-технічна база, психологічна атмосфера колективу, прозорі, демократичні стосунки студентів з викладачами, що панують у нашому закладі.

В Інституті міжнародних відносин вже більше десяти років готують фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст», «магістр» за спеціальностями: «Міжнародні економічні відносини»; «Міжнародне право»; «Журналістика»; «Туризм» та освітніми програмами: «Міжнародний бізнес»; «Міжнародних відносин, інформації та регіональні студії»; «Реклама та зв’язки з громадськістю». Про високий рівень професорсько-викладацького складу випускаючих кафедр інституту свідчать показники якісної фундаментальної та професійної підготовки студентів. Майже всі студенти, які отримали дипломи – працевлаштовані. Серед випускників є вже працівники міністерств та відомств, бізнес-структур, банків, авіаційних компаній, приватних та державних підприємств.

Всі випускові кафедри інституту очолюють доктори наук, професори, які мають високий рівень професійної та педагогічної підготовки. Наприклад, кафедру міжнародного права очолює доктор юридичних наук Волошин Юрій Олексійович, який має великий досвід практичної роботи у напрямку боротьби з тероризмом.

Кафедру міжнародних відносин, інформації та регіональних студій очолює доктор політичних наук, професор Ржевська Ніна Федорівна.

Завідувач кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу - доктор економічних наук, професор Сіденко Світлана Володимирівна.

З великою повагою ставляться студенти до професора Балабанова Геннадія Васильовича, завідувача кафедри країнознавства та туризму, доктора географічних наук з багатолітнім досвідом практичної та теоретичної підготовки.

Кафедру журналістики,реклами і зв’язків з громадськістю очолює доктор філологічних наук, професор Циховська Елліна Дмитрівна. При кафедрі створена лабораторія екстремальної журналістики. Студенти систематично відвідують майстер-класи відомих журналістів нашої країни, проходять практичну підготовку в телерадіокомпаніях, що якісно підвищує їх фахову підготовку.

 

Завдяки кафедрі іноземних мов інституту, яку очолює кандидат філологічних наук, доцент Бонацька Ірина Вячеславівна, студенти мають можливість не тільки вивчати англійську мову на високому рівні, але і самостійно обирати для вивчення на вибір другу мову: іспанську, німецьку, японську, французьку, арабську, китайську, латину.

Інститут має чудову бібліотеку з великою читальною залою. Тут студенти мають можливість готуватися до занять і користуватися мережею Інтернет. Бібліотека має великий книжковий фонд нової та прогресивної літератури. Вона в достатній кількості забезпечує навчання за всіма спеціальностями.

Студенти інституту отримують можливість реалізації особистих здібностей у спорті та різноманітних культурних студентських заходах на базі спортивного комплексу університету, Центру культури та мистецтв.

Уже звичайною практикою в інституті є зустрічі студентів та викладачів з політиками, дипломатами, видатними економістами, журналістами, зокрема, послами Японії, Азербайджану, Сирії, Лівії, Казахстану.

Публікації наших студентів розміщуються в різноманітних наукових виданнях.

Найкращі студенти інституту за високі досягнення у навчанні та науковій діяльності неодноразово отримували «Іменні стипендії»: Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України, Ректора та Вченої ради Національного авіаційного університету.

Студенти мають можливість паралельно отримувати другу вищу освіту в інституті післядипломного навчання.

Найкращі випускники мають можливість продовжувати навчання в аспірантурі та працювати на кафедрах інституту або науковими співробітниками.

Всі студенти-першокурсники забезпечуються гуртожитком, який знаходиться поблизу з навчальними корпусами університету.

Інститут має свій корпус, який розташовано у парковій зоні. Всі студенти безкоштовно обслуговуються Медичним центром університету.

Адреса Інституту міжнародних відносин: проспект Відрадний, б.4. тел. 406-73-57, 406-73-58.

phoca thumb l 50 копия

Навчально-науковий інститут неперервної освіти запрошує:

1. На дні відкритих дверей Національного авіаційного університету відбудуться, що відбудуться:

  • 12 квітня 2018 року з 13.00 до 15.00 у Центрі культури та мистецтв НАУ
  • 21 квітня 2018 року з 11.00 до 14.00 у приміщенні Приймальної комісії НАУ
  • 09 червня 2018 року з 9.00 до 11.00 у холі І корпусу НАУ

2. Учнів 10-х класів (випускників–2019) до участі у Літній школі–2018 та Пробному ЗНО–2018

  • «Літня школа–2018» з 04 по 13 червня 2018 р., мета якоїпідвищення якості рівня знань і вмінь учнів ЗНЗ з предметів шкільного циклу, перевірка їх готовності до загальнонаціонального ЗНО–2019, надання їм допомоги у професійному самовизначенні та здійснення допрофесійного консультування у середовищі вищої школи.

Реєстрація за посиланням: http://nnino.nau.edu.ua/index.php/nauka/litnia-shkola

  • «Пробне ЗНО–2018», що відбудеться 09 червня 2018 р. об 11.00 на базі університету з навчальних предметів: математика, фізика, українська мова та література, англійська мова, історія України, географія та біологія.

Реєстрація за посиланням: http://nnino.nau.edu.ua/index.php/nauka/probne-zno

Участь – безкоштовна.

3. До навчання на курсах з підготовки до загальнонаціонального ЗНО у 2018–2019 н. р.

Запрошуємо на 8 місячні курси з підготовки до ЗНО–2019 з предметів: українська мова та література, математика, фізика, англійська мова, історія України, географія, біологія.

Також здійснюється підготовка до творчих конкурсів з основ журналістики та рисунку і композиції.

Слухачам, які успішно закінчили підготовче відділення громадян України ННІ НО і вступатимуть до НАУ на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності, до загального рейтингу додаються додаткові бали, що визначено Правилами прийому до НАУ у поточному році.

Форма навчання: щосуботня, вечірня, заочна (у дні шкільних канікул), дистанційна. Початок занять –  з 01.10.2018 р.

Наша адреса: 03058, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова,1, корп. 8а, каб. 606.

Детальна інформація за тел.: (044) 406–74–04, 406–79–08, 406–72–09, 406–74–15, 406–72–02.

E-mail:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it web-сторінка: www.nnino.nau.edu.ua (рубрика «Абітурієнту»)

4. На навчання за програмою MBA, яку пропонує спільний освітній проект «Грузино-Української вищої школи бізнесу» та Національного авіаційного  університету. Програма General МВА – 12 міс. навчання, 90 кредитів. Програма MINI ‑ МВА (Master of Business Аdministration) – 8 міс. навчання, 48 кредитів.

  • Отримати другу (іншу) освіту. Переваги отримання другої (іншої) вищої освіти на базі попередньо отриманої вищої освіти: перспективне працевлаштування,  кар’єрне зростання, вступ без ЗНО, набуття необхідних компетенцій з різних галузей знань, зручний графік навчання, скорочений термін навчання,  можливість продовження навчання в магістратурі та аспірантурі. Термін навчання – 3 роки. Форма навчання – заочна, очна. Прийом документів – липень-серпень 2018 р., початок навчання: з 01.10.18 р.
  • Паралельне навчання для студентів. Паралельне навчання в НАУ – це професійне навчання, яке дає можливість, здобуваючи вищу освіту за основною спеціальністю, паралельно отримати вищу освіту в НАУ  за іншою спеціальністю освітнього ступеню  бакалавр. Термін  навчання – 3,5 роки. Форма   навчання – заочна, прийом документів – липень-серпень 2018 р., початок навчання: з 01.10.18 р.
  • Бізнес-англійська. Основна мета курсу: засвоєння основних технік та прийомів ділового спілкування, відкриття  секретів успішних переговорів, вдосконалення письмової англійської мови, необхідної при листуванні з  іноземними партнерами та при складанні презентацій, занурення у імітоване бізнес-середовище за допомогою кейс методів. Необхідний рівень знання англійської мови при навчанні на курсах: від рівня pre-intermediate. Форма проведення занять – інтерактивна, з використанням презентацій, кейсових завдань, активних діалогів, загальна кількість годин навчання – 20 год.
  • Курси підвищення кваліфікації для викладачів ВНЗ за програмою «Менеджмент освітянської діяльності (за професійним спрямуванням)». Програма розрахована на 108 год., включає соціогуманітарний модуль та модуль фахового спрямування.

Форма навчання: очна.

  • IT-курси. Курсова підготовки з IT-технологій для викладачів ВНЗ.

Детальна інформація за тел.: (044) 406–73–49, 406–71–20.

E-mail:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it web-сторінка: www.nnino.nau.edu.ua